Połącz się z nami

Maja Sablewska kolejny raz odsłoniła biust. „kwintesencja kobiecości”

sablewska

Moda i uroda

Maja Sablewska kolejny raz odsłoniła biust. „kwintesencja kobiecości”

Stylistka z pewnością należy do grona kobiet, które nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Maja Sablewska kolejny raz odsłoniła biust. Artystyczne zdjęcie bardzo spodobało się jej fanom.

Zobaczcie jedno z ostatnich zdjęć, jakie zamieściła Maja na swoim profilu w mediach społecznościowych. To naprawdę gorąca fotka.

Maja Sablewska swoją karierę w polskim show-biznesie rozpoczynała jako menadżerka największych gwiazd polskiej sceny muzycznej takich jak Doda, Edyta Górniak, czy Marina Łuczenko. Po czasie Sablewska zdecydowała się zakończyć ten etap w swoim życiu i skupić na czymś zupełnie innym, a konkretnie na modzie.

Maja od lat uważana jest za jedną z najlepszych i najpopularniejszych stylistek. Jej wybitną smykałkę do mody zobaczyć mogliśmy w licznych programach telewizyjnych np. „Sablewskiej Sposób Na…”. Po latach pracy przed kamerami Maja postanowiła odpocząć od telewizji i za pośrednictwem mediów społecznościowych niedawno poinformowała, że robi sobie przerwę, aby skupić się na innych projektach.

Przyszedł taki moment w moim życiu, kiedy świadomie robię sobie przerwę i chcę zająć się innymi projektami. Te projekty też będą związane z modą, ale będą się działy poza telewizją”

Maja Sablewska kolejny raz odsłoniła biust

Stylistka, która niedawno świętowała swoje 40. urodziny, przez lata obecności w mediach przeszła spektakularną metamorfozę. Maja, która lata temu stawiała na krótką i ciemną fryzurę, oraz mało kobiece stylizacje, dziś zachwyca i kipi seksapilem. Pewna swojej wartości Sablewska, w jednym z wywiadów przyznała, że potrzebowała czasu, aby zaakceptować i pokochać siebie taką, jaką jest.

Przeglądając Instagram Mai, jesteśmy pewni, że stylistka nie wstydzi się swojego ciała i chętnie eksponuje swoje wdzięki. Na profilu Sablewskiej nie brakuje odważnych zdjęć, wokół których nie da się przejść obojętnie. Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła na swoim Instagramie stylistka, z pewnością również do nich należy. Zobaczcie sami. Maja Sablewska kolejny raz odsłoniła biust.

Pod zdjęciem Mai nie brakowało oczywiście komentarzy zachwyconych urodą i seksapilem 40-latki internautów.

„Boooooooooooooooooze cudowne”

„Moja kwintesencja kobiecości”

„Wow podniecające”

sablewska
https://www.instagram.com/sablewska/

A jak Wam podoba się kolejne odważne zdjęcie Mai Sablewskiej? My uwielbiamy takie fotki!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry