Połącz się z nami

Maja Sablewska o miłości do Kuby Wojewódzkiego!

Maja Sablewska o miłości

Z życia gwiazd

Maja Sablewska o miłości do Kuby Wojewódzkiego!

Maja Sablewska napisała o miłości do Kuby Wojewódzkiego! Wszystko miało miejsce w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie króla TVN-u. Kuba postanowił odpowiedzieć!

Maja Sablewska urodziła się 5 kwietnia 1980 roku w Sosnowcu. Jest polską menadżerką gwiazd, doradcą wizerunkowym oraz prezenterką telewizyjną. Maja zyskała popularność jako menadżerka takich gwiazd jak Doda, Edyta Górniak, Marina Łuczenko czy Tola Szlagowska. W 2011 roku postanowiła zakończyć pracę menadżerki i oddała się w pełni swojej pasji, którą jest moda. Sablewska słynie również ze swoich odważnych zdjęć. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Maja Sablewska o miłości do Kuby Wojewódzkiego

Warto wspomnieć, że Wojewódzki w swojej biografii przyznał się do kilku romansów ze znanymi gwiazdami show-biznesu. Wspomniał o relacji z Agnieszką Kaczorowska, Martą Żmudą Trzebiatowską oraz Mają Sablewską.

„Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy.”- napisał Kuba o Mai.

Życie Kuby jest tematem wielu plotek. Przypisywano mu związki z takimi osobistościami jak Agnieszka Woźniak-Starak (wtedy Szulim), Olga BołądźAlicja Bachleda-Curuś czy Małgorzata Rozenek. Wojewódzki skomentował to w swoim poście na Instagramie:

„A tymczasem w piwnicy niespodzianka. Gdyby nie rzetelne dziennikarstwo oparte na arktycznym obiektywizmie i demonicznym warsztacie to zupełnie bym nie wiedział co u mnie słychać…

W komentarzach pod zdjęciem Kuby zawrzało. Maja Sablewska napisała:

„A tak Cię lubiłam”

W kolejnym dodała:

Nawet kochałam… przez chwilę.”

Kuba oczywiście odpowiedział pisząc:

„Daj spokój. Ludzie to czytają.”

Co o tym sądzicie? Myślicie, że to była prawdziwa miłość?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry