Połącz się z nami

Maja Sablewska: [wiek, kariera, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Maja Sablewska: [wiek, kariera, partner, Instagram]

Maja Sablewska to niewątpliwe jedna z najbardziej znanych osób w polskim show biznesie. Na temat jej kariery i popularności wielu internautów szuka informacji w sieci. Jeśli należycie do tego grona i chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej życia zawodowego oraz prywatnego, koniecznie powinniście przeczytać ten artykuł!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Maja Sablewska: wiek

Rodzinnym miastem Sablewskiej jest Sosnowiec. Urodziła się 5 kwietnia 1980 roku, w związku z czym kilka miesięcy temu obchodziła swoje 40. urodziny. Jest nie tylko menadżerką gwiazd, ale także doradcą wizerunkowym oraz prezenterką telewizyjną. Co ciekawe, studiowała geografię, lecz ze względów zawodowych nie ukończyła edukacji na poziomie wyższym.

Maja Sablewska: kariera

Jej kariera zawodowa zaczęła się w dość nietypowy sposób. Mianowicie, jako nastolatka założyła fanklub Natalii Kukulskiej, przez co zacieśniła relacje z piosenkarką. Po pewnym czasie gwiazda zatrudniła ją jako opiekunkę do dziecko, przez co przeprowadziła się  z miejscowości rodzinnej do Warszawy. Niedługo później związała się z jedną z najbardziej znanych polskich wytwórni muzycznych. Przez czas, w który pracowała w branży muzycznej współpracowała z wieloma znanymi artystami. Między innymi, była to Doda, Marina Łuczenko, Edyta Górniak oraz Tola Szlagowska.

Maja Sablewska: ,,X Factor’’

Sablewska była jedną z jurorek programu ,,X Factor’, który cieszył się duża popularnością wśród telewidzów. Jednakże, po zakończeniu przygody z branżą muzyczną zaczęła pracować jako doradca wizerunkowy. W tym czasie współpracowała z makrami Rimmel, Mohito oraz wydała dwa poradniki związane z modą i zdrowym stylem życia. Na antenie TVN Style pojawił się również jej autorski program ,,Sablewskiej sposób na modę’’. Po jego zakończeniu wyprodukowano trzy sezony ,,Sablewskiej od stylu’’.

Maja Sablewska: partner

Okazuje się, że celebrytka jest związana z muzykiem Wojciechem Mazolewskim. Mimo, że ich relacja niejednokrotnie była nazywana burzową, a w sieci pojawiały się o niej negatywne emocje, wszystko wskazuje na to, że nadal darzą się uczuciem.

Maja Sablewska: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @sablewska, a jej aktywność śledzi tam ponad 485 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry