Maja Staśko: [kto to?, krytyka Anny Lewandowskiej, teksty, Instagram]

7 września 2020
Przez: : KS

Ostatnimi czasy Maja Staśko zyskała dużą popularność wśród internautów. Wszystko dlatego, że weszła w publiczny konflikt z żoną jednego z najlepszych polskich piłkarzy. Cała sprawa jest szeroko komentowana w sieci, a do dyskusji włączają się inni celebryci. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat znanej aktywistki, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maja Staśko (@majakstasko)

Maja Staśko: kim jest?

W sieci możemy dotrzeć do informacji, gdzie Staśko przedstawia się jako aktywistkę, krytyczkę literacką oraz publicystkę. Wiadomo również, że współpracuje z kilkoma czasopismami. Oprócz tego, jest doktorantką interdyscyplinarnych studiów Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Instytucie Filologii Polskiej. Często uczestniczy w protestach oraz akcjach społecznych.

Maja Staśko: konflikt z Anną Lewandowską

W sieci w dalszym ciągu nie milkną echa filmiku, na który znana ze świetnej figury i motywowania innych kobiet do dbania o swoją sylwetkę Anna Lewandowska, tańczy w stroju, który ma symbolizować dodatkowe kilogramy. Wiele kobiet zarzuciło jej wyśmiewanie z osób, które borykają się z nadwagą. Choć celebrytka zaprzecza takim zamiarom, internauci nie odebrali pozytywnie jej ewidentnie nieudanego żartu. Jedną z pań, która weszła w dogłębny spór z żoną Roberta Lewandowskiego, jest właśnie Staśko. Na swoim profilu w social mediach pokazała nawet pismo od prawników Lewandowskiej, którzy wzywają ją między innymi do usunięcia treści, gdzie porusza te kwestię. Jej zdaniem, osoby znane mają większe możliwości, niż przeciętni obywatele i nie zgadza się z takim traktowaniem jej oraz innych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Majako (@majakstasko)

Maja Staśko: teksty

Okazuje się, że Maja ma na swoim koncie kilka tekstów, gdzie porusza niewygodne, często kontrowersyjne dla środowiska tematy.  Między innymi, jest autorką e-booka ,,Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?’’ oraz ,,Wszyscy jesteście współwinni’’. Niewątpliwie, kobieta należy do grona osób, które nie boją się głośno poruszać rożnego rodzaju problemów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mao (@majakstasko)

Maja Staśko: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @majakstasko, a na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 32 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej