Maja Włoszczowska: [wiek, kariera, partner, Instagram]

17 lipca 2021
Przez: : KS

Maja Włoszczowska to jedna z najlepszych kolarek górskich nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Do tej pory udało jej się wygrać wiele medali podczas zawodów krajowych, a także tych organizowanych zagranicą. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej kariery, a także życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maja Włoszczowska: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że polska kolarka górska urodziła się 9 listopada 1983 roku. Co za tym idzie, łatwo obliczyć, że na chwilę obecną ma 37 lat. Pochodzi z Warszawy, lecz na chwilę obecną mieszka w Jeleniej Górze. Co ciekawe, ukończyła studia na kierunku matematyka finansowa i ubezpieczeniowa na Politechnice Warszawskiej. Włoszczowska jakiś czas temu zdecydowała się wziąć udział w programie Agent – Gwiazdy.

Zobacz także: Co wiemy o Rafale Majce?

Maja Włoszczowska: kariera

Kolarska górska pierwsze sukcesy zaczęła zdobywać niedługo po rozpoczęciu kariery jeszcze podczas kariery juniorskiej. Wraz z upływem czasu dołączyła do grona najlepszych reprezentantów tej dyscypliny na świecie. Dotychczas, na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, jednak na pewno jednymi z najważniejszych są dwa srebrne medale zdobyte na Igrzyskach olimpijskich. Co więcej, szansę na zdobycie kolejnego będzie miała już niebawem podczas Olimpiady w Tokio. Wtedy też, razem z Pawłem Korzeniowskim otworzy pochód Polaków podczas ich otwarcia. Co ciekawe, Włoszczowska zapowiedział, że po tych zawodach kończy karierę zawodową.

Czy Mai Włoszczowskiej uda się zdobyć medal podczas nadchodzących Igrzysk Olimpijskich?

Maja Włoszczowska: partner

Wiele fanów kolarki interesuje się także jej życiem prywatnym. Wiadomo, że jej partnerem życiowym od wielu lat jest Przemysław Zawada. Mężczyzna jest pilotem rajdowym. Jednakże, warto zaznaczyć, że para bardzo doba o swoją prywatność i rzadko wypowiada się na temat swojej relacji publicznie.

Maja Włoszczowska: Instagram

Włoszczowska prowadzi swój profil na Instagramie pod nawą @maja.wloszczowska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 79 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej