Majdan pokazał intymne zdjęcie z synkiem! Henio Majdan skończył pół roku!

10 grudnia 2020
Przez: : M.J

Na profilu Radosława Majdana, jak i Małgorzaty Rozenek pojawiły się urocze zdjęcia i filmiki z okazji święta ich synka. Henio skończył pół roczku i z tej okazji Majdan pokazał intymne zdjęcie z synkiem! Zobaczcie ten rozczulający widok!

10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł pierwszy syn Radosława i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Henio, bo tak nazwali swoją pociechę, od razu stał się ich oczkiem w głowie swoich rodziców. Dodajmy, że jest to trzeci syn Małgosi Rozenek. Henryk dołączył do Tadeusza i Stanisława, którzy są owocem miłości Małgorzaty z Jackiem Rozenkiem.

Nie da się ukryć, że narodziny synka sławnej pary były bardzo wyczekiwane. Jeszcze będąc w ciąży Rozenek chętnie dzieliła się zdjęciami swoich ciążowych krągłości. Dodajmy, że przez cały okres ciąży była bardzo aktywna zawodowo. Na jej profilu w mediach społecznościowych znajdziemy wiele zdjęć, które pokazują, jak przygotowywała się na przyjście na świat nowego członka rodziny.

Może Was również zainteresować: Rozenek pozuje w SAMEJ BIELIŹNIE sześć miesięcy po porodzie. Po ciąży nie ma śladu!

Nie da się ukryć, że również Radosław był bardzo podekscytowany faktem, że po raz pierwszy zostanie tatą.

Od czasu przyjścia na świat Henryka minęło już pół roku i nie da się ukryć, że zleciało to w mgnieniu oka! Zobaczcie!

Majdan pokazał intymne zdjęcie z synkiem!

W ten wyjątkowy dzień zarówno na profilu Małgorzaty, jak i Radosława pojawiły się urocze zdjęcia i nagrania. Dumny tato w komentarzu do zdjęć nie tylko pokazał urocze zdjęcie z półrocznym synem, ale również moment zaraz po porodzie, kiedy mały Henio poznawał jego zapach:

„Dzisiaj nasz kochany😍śliczny🤩Synuś💙kończy pół roczku😘 na drugim zdjęciu, zaraz po porodzie tak zwane kangurowanie, Henio, poznał zapach taty😊”

Małgorzata natomiast zamieściła filmik, na którym możemy zobaczyć, jak wyglądał Henio zaraz po narodzinach. Jak zaznaczyła, Henryk Majdan swoje pół roku życia świętuje w międzynarodowy dzień piłki nożnej. To na pewno nie może być przypadek:

„Włącz dźwięk 🔈 😂😂😂. Henryk Jan Majdan #dzidziuśmajdana kończy dziś 6 miesięcy 😁 🥳 akurat w międzynarodowy dzień piłki nożnej 😁⚽️ przypadek? Nie sądzę .💁‍♀️😂 Zupełnie nie wiem, kiedy to minęło 🧸 uczcił te okazję jednym, dolnym zębem (może wreszcie trochę pośpimy w nocy😜) i uśmiechem od ucha do ucha 😁 a jeszcze niedawno był taki malusi 🤱 chwilo trwaj 😁❤️🧸🥳”

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dużo zdrowia dla Henia oraz dużo szczęścia dla całej rodziny Majdanów!
Jesteście fanami małego Henryka? Trzeba przyznać, że już od najmłodszych lat jest gwiazdą Instagrama!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej