Połącz się z nami

Majdan pokazał zdjęcie synka! Wybrali z Małgosią piękne imię!

Radosław Majda

News

Majdan pokazał zdjęcie synka! Wybrali z Małgosią piękne imię!

Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca przywitała na świecie swojego długo wyczekiwanego synka! Teraz dumny tata pochwalił się zdjęciem Małgosi z synkiem i przy okazji zdradził imię malucha! Zobaczcie! Majdan pokazał zdjęcie synka!

Od kiedy Radosław ogłosił na swoim Instagramie, że wraz z Małgorzatą spodziewają się wspólnego dziecka, media oszalały na tym punkcie. Niemal codziennie w sieci pojawiał się artykuł o Majdanach, a oni sami chętnie dzielili się tym pięknym okresem w ich życiu na swoich profilach w mediach społecznościowych.

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany moment i to nie tylko przez przyszłych rodziców, ale również przez wielu fanów pary, którzy trzymali kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Małgorzata wieczór przed porodem dodała na swoim Instagramie zdjęcie i poinformowała, że nadchodzi ten wielki dla nich dzień- zobaczcie TUTAJ!

Fani bez wątpienia oczekiwali pierwszego zdjęcia malucha, którym jako pierwszy na swoim profilu pochwalił się dumny tata. Radosław zdradził również imię, jakie wybrali dla synka! Zobaczcie!

Majdan pokazał zdjęcie synka!

Jak zaznaczyła w opisie do zdjęć, 10 czerwca już na zawsze będzie najszczęśliwszym dniem w jego życiu. Dodatkowo możemy się również dowiedzieć wielu szczegółów. Synek pary pojawił się na świecie o 6:35.

Trzeba również przyznać, że duży z niego chłopak. 3900 kg i 58 cm. Dodatkowo w końcu również poznaliśmy imię chłopczyka. Maluch dostał na imię Henio!

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO❤️”

Pod jego postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, do których i my po raz kolejny się przyłączamy!

„Gratki Radek👏”

„Gratuluję teraz się zaczyna przygoda życia ❤️❤️”

„dawno nie widziałam tak szczęśliwego człowieka 🙂 dużo zdrówka dla Was z wszystkich, a o resztę zadbacie sami!❤️”

„Gratulacje👏dużo zdrówka dla Henia! ❤️”

Życzymy również dużo zdrowia dla Henia i Małgosi!

Jak podoba Wam się imię, które dostał „dzidziuś Majdana”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry