Połącz się z nami

Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala! Jaki jest jego stan zdrowia?

Majdan pokazał zdjęcie ze

Z życia gwiazd

Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala! Jaki jest jego stan zdrowia?

Radosław Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala i odniósł się do swojego stanu zdrowia. Jak się okazuje, były piłkarz od kilku już dni przebywa w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. W jakim jest stanie? Zobaczcie!

Radosław Majdan, od kiedy związał się z Małgosią Rozenek, cały czas jest na świeczniku mediów. Można śmiało powiedzieć, że ta dwójka jest jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie i wcale nas to nie dziwi, bo sami chętnie udzielają się na temat swojego życia prywatnego.

Wczoraj media obiegła wiadomość o hospitalizacji byłego piłkarza spowodowanej zakażeniem koronawirusem. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się na jednym z portali plotkarskich. Głos w tej sprawie zabrał również menadżer Radosława, który nie zdradził za wiele:

„Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni”

Wówczas nie było wiadomo, w jakim stanie jest Radosław i czy Małgorzata również została zakażona. Dodajmy, że od kilku dni Rozenek nie udzielała się na swoim profilu w mediach społecznościowych, co trzeba przyznać, nie zdarza się często. Dzisiaj w końcu Radosław przerwał wszelkie spekulacje i opublikował zdjęcie oraz napisał, w jakim jest stanie! Zobaczcie!

Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala!

Majdan już na wstępie zaznaczył, że od kilku dni jest w szpitalu i ma bardzo dobrą opiekę. Sytuacja jest już opanowana i za kilka dni powinien wrócić do domu.

„Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu.”

Radosław podziękował również za mnóstwo ciepłych słów, które dostał w ostatnim czasie od swoich fanów. Pod jego najnowszym zdjęciem również pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy życzą piłkarzowi powrotu do zdrowia:

„Szybkiego powrotu do zdrowia i rodziny❤️”

„Panie Radosławie szybkiego powrotu do zdrowia”

Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala

My również życzymy Radkowi, aby jak najszybciej opuścił szpitalne mury i mógł wziąć w ramiona swojego synka Henryka. Małgorzata dodała post, z którego wynika, że świeżo upieczony tata nie może się doczekać aż zobaczy swoją pociechę!

„Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka 😁
Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wiadomości i ciepłe słowa ❤️ dbajcie o siebie 😷”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry