Majdanowie całują się na plaży w Meksyku! Zrobiło się gorąco!

27 stycznia 2021
Przez: : M.J

Majdanowie całują się na plaży w Meksyku, a nagraniem pochwalili się w sieci. Trzeba przyznać, że to pierwszy raz, kiedy są aż tak wylewni. Najwidoczniej udzielił się im gorący meksykański klimat, bo po obejrzeniu samego nagrania robi się gorąco! Zobaczcie!

Okres po Nowym Roku wiele gwiazd spędziło w ciepłych krajach. Majdanowie na cel swojej podróży obrali gorący Meksyk, a dokładniej bardzo modne w tym sezonie Tulum. Dodajmy, że to właśnie tam pojechała również Natalia Siwiec z rodziną. Małgorzata i Radosław od pierwszych chwil podróży relacjonują przebieg swoich wakacji i dzięki temu możemy zobaczyć, jak tam się bawią.

Dodajmy, że Małgorzata chętnie eksponuje swoją figurę, do której wróciła w mgnieniu oka po ciąży. Już niebawem na ekranach naszych telewizorów będziemy mogli oglądać program z Rozenek w roli głównej pod tytułem “Rozenek cudnie chudnie”. Jak zaznaczyła, będzie to poradnik o zdrowiu, zdrowym odżywianiu i ćwiczeniom w pigułce, który na pewno przyda się niejednej kobiecie.

Dzięki temu już teraz Małgosia zachwyca nas swoją sylwetką, choć swojego trzeciego syna Henryka, przywitała na świecie w czerwcu poprzedniego roku. Nowy członek rodziny bez wątpienia jeszcze bardziej zbliżył do siebie Majdanów, a poniższe zdjęcia są tylko tego dowodem. Miłość widać gołym okiem!

Majdanowie całują się na plaży w Meksyku!

Na nagraniu, które pojawiło się na profilu Małgorzaty, możemy zobaczyć, jak zostali uchwyceni w jednoznacznym momencie. Majdanowie całują sie na plaży i trzeba przyznać, że po raz pierwszy pokazali się w tak zaskakującej sytuacji, niemniej jednak od razu widać łączące ich uczucie. Całe nagranie zobaczycie na InstaStories u Małgorzaty, my pokażemy Wam tylko przedsmak.

Nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz Małgorzata z Radosławem uraczą nas zdjęciami i nagraniami z wakacji, jednak trzeba przyznać, że te powyższe nie pozostawiają złudzeń, że bawią się na wakacjach znakomicie. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na kolejną porcję nagrań i zdjęć!

Spodziewaliście się takiej wylewności po Majdanach? My nie możemy się już doczekać kolejnej dawki zdjęć!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej