Połącz się z nami

Majdanowie kupują dom! Wszystko na potrzeby większej rodziny!

Z życia gwiazd

Majdanowie kupują dom! Wszystko na potrzeby większej rodziny!

Majdanowie kupują dom! Wszystko na potrzeby powiększenia się ich rodziny! Małgorzata i Radosław już niedługo powitają na świecie swoje długo wyczekiwane dziecko. Na potrzeby większej rodziny para postanowiła rozejrzeć się za nowym lokum. Czy zrezygnują z mieszkania w stolicy?

View this post on Instagram

Wpadliśmy do siebie 😂😂😂

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem już niedługo zostaną rodzicami. Para długo starała się o dziecko korzystając z metody in-vitro. Po długim i jak się okazało bardzo stresującym czasie największe marzenie Małgorzaty i Radosława spełniło się. Ostatnio informowaliśmy Was, kiedy Perfekcyjna Pani Domu podzieliła się z fanami długą, ale jakże szczerą informacją na temat kliniki leczenia niepłodności. Możecie przeczytać TUTAJ! Innym razem informowaliśmy Was jak zareagował Majdan na wieść o tym, że zostanie po raz pierwszy tatą . O tym natomiast przeczytacie TUTAJ!

Majdanowie kupują dom! Wszystko na potrzeby powiększenia się ich rodziny!

Obecnie Małgorzata wraz z Radosławem i dwójką dzieci Małgorzaty z pierwszego małżeństwa zamieszkują w jednym z apartamentów w Warszawie. Jak się okazuje, para zaczęła myśleć już o zmianie lokum gdyż ich rodzina powiększy się, przez co będą potrzebować dodatkowych metrów dla nowego członka rodziny!

Choć do porodu Małgorzaty jest jeszcze trochę czasu, para nie próżnuje i już przeszukuje oferty mieszkań, by znaleźć najlepsze z możliwych. Jak podaje „Jastrząbpost” Majdanowie chcą zamieszkać w nowym domu przed narodzinami maluszka. W momencie przyjścia na świat dziecka mieszkanie było już w pełni przygotowane.

Majdanowie kupują dom! Wszystko na potrzeby powiększenia się ich rodziny!

Małgorzata, jak podaje portal, jest bardzo aktywna w początkach swojej ciąży, choć musi się oszczędzać nie próżnuje i nadal ciężko pracuje:

„Gosia musi się oszczędzać, ale jest energiczna i zamierza pracować. Nie może się doczekać urządzania pokoiku dla malucha.”

View this post on Instagram

#girlsjustwannahavefun 😁🐻

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Choć na razie oficjalnie nie wiadomo, czy para zdecyduje się na dom z ogrodem, czy nowoczesny apartamentowiec. Jedno wiemy na pewno – znając Perfekcyjną Panią Domu mieszkanie to będzie urządzone z wielką klasą i ogromną elegancją!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry