Majdanowie szykują nowy program w TVN! Czego się spodziewać? My wiemy!

31 stycznia 2021
Przez: : M.S.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niebawem zagoszczą na ekranach naszych telewizorów w nowym show TVN. Majdanowie szykują nowy program! Kiedy zaczynają nagrania i gdzie będą one realizowane? Małgosia uchyliła rąbka tajemnicy!

Małgosia Rozenek-Majdan wraz z rodziną aktualnie przebywa w Tulum w Meksyku. Ostatni rok dla Majdanów był bardzo ważny, gdyż na świat przyszedł Henryk, wspólne dziecko Radka i Małgosi. Chociaż w pierwszej połowie roku z powodu pandemii rodzina miała okazję trochę odpocząć, to jednak druga połowa roku była znacznie intensywniejsza.

Niedługo po narodzinach Henia, Małgosia stawiła się na planie nowej edycji “Projekt Lady”, a następnie nagrała swój autorski program “Rozenek cudnie chudnie”, który widzowie będą mieli okazję oglądać na antenie TVN Style już od 1 lutego. Ponadto perfekcyjna pani domu miała okazje zadebiutować na planie filmu Patryka Vegi, gdzie wciela się w dość kontrowersyjną postać, a sceny z jej udziałem nie będą należały do najgrzeczniejszych.

Majdanowie w Meksyku

Po tak pracowitej drugie połowie roku, rodzina Majdanów wybrała się na bardzo długie, wymarzone wakacje do Meksyku. Oboje dokładnie relacjonują swój pobyt na Instagramie, zatem fani dobrze wiedzą, jak ich ulubieńcy spędzają czas w Tulum. Dla rodziny to błogi czas, który mogą wspólnie spędzić w pięknej scenerii Meksyku.

Zobacz: Egzotyczna sesja Majdanów! Co za widoki…

Redakcja DDTVN postanowiła przeprowadzić wywiad z Majdanami przebywającymi na wakacjach:

Możemy naładować baterie tutaj, dużo energii. Jest słońce, ładna pogoda. Odpoczywamy, bo czeka nas dużo pracy po powrocie – wyznał Radek.

“Tu jest naprawdę piękne miejsce i tak czeka nas dużo pracy po powrocie.” – potwierdziła Małgosia.

Majdanowie szykują nowy program w TVN!

Wszystko, co piękne szybko się kończy i już niebawem Majdanowie wrócą do kraju:

Spędziliśmy bardzo miło czas, jednak mamy dużo pracy i tęsknimy bardzo za psami i ruszamy z kopyta”

Małgosia zdradziła coś, jeszcze. Jak sie okazuje Majdanowie szykują nowy program w TVN. W zwiazku z tym, niedługo czeka ich kolejna podróż, gdyż zdjęcia do nowego show nagrywane będą za granicą:

“Już niedługo wyjeżdżamy za granicę nagrywać program, ale to dopiero w marcu” – uchyliła rąbka tajemnicy Małgosia.

Czyżby Majdanowie szykowali coś na miarę “Iron Majdan”. Na tę informację musimy jeszcze poczekać! Jesteście ciekawi?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz