Połącz się z nami

Majdanowie uciekli przed koronawirusem! Zatrzymali się w luksusowej willi! Znamy cenę za noc!

Z życia gwiazd

Majdanowie uciekli przed koronawirusem! Zatrzymali się w luksusowej willi! Znamy cenę za noc!

Koronawirus sieje coraz większe spustoszenie. Epidemia sprawiła, że większość ludzi pozamykała się w domach, by uchronić się przed zakażeniem. Również Majdanowie uciekli przed koronawirusem z Warszawy na Mazury. Wynajęli luksusową willę! Znamy cenę za noc!

Sytuacja w kraju robi się coraz poważniejsza. Rząd zadecydował, że wszystkie placówki oświatowe, kulturalne, dyskoteki zostały pozamykane. Wszelkie imprezy i uroczystości skupiające ponad 50 osób zostały pozamykane. Ponadto zamknięte zostały granice dla obcokrajowców, a Polacy wracający z zagranicy poddani muszą być dwutygodniowej obowiązkowej kwarantannie. Wciąż apeluje się do Polaków o pozostanie w domach i niewychodzenie z nich bez konieczności. za całą pewnością Polska nie chce powtórzyć błędów Włochów, u których koronawirus rozprzestrzenił się w błyskawicznym tempie, zbierając coraz większe żniwa.

Gwiazdy i celebryci wciąż apelują do swoich obserwatorów o pozostanie w domach i dostosowanie się do kwarantanny. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie powstrzymać panującą epidemię.

Majdanowie uciekli przed koronawirusem!

O swoje zdrowie oraz przede wszystkim o zdrowie swoich starszych krewnych zamartwia się niejedna osoba. By uchronić się przed panującym wirusem, Majdanowie postanowili wyjechać z Warszawy. Małgosia jest obecnie w 7 miesiącu ciąży, zatem ten czas może wykorzystać na odpoczynek. Rodzina zdecydowała się wybrać na Mazury i w tym celu wynajęła luksusową willę.

Małgosia opublikowała kilka zdjęć z wnętrza domu, do którego się wybrała wraz ze swoimi chłopakami i psami. Majdanowie po raz kolejny wybrali się do Siedliska 518 Wzgórza Dylewskie, który gwiazda nazwy swoim drugim domem. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Glaznoty na Warmii i Mazurach. Willa ma ok. 260 m² i składa się z 4 sypialni, kuchni i jadalni. Na pietrze znajduje się wanna z hydromasażem. Do domu przynależy działka o powierzchni ok. 2 ha. Wszystko jest w dość sporej odległości od pozostałych zabudowań, zatem goście mogą się tu zrelaksować z dala od ludzi. Jedna noc w tej luksusowej willi to koszt 1590 zł, zatem kwota kilkudniowego pobytu może przekroczyć nawet 10 tysięcy!

Jednak trzeba przyznać, że obiekt robi ogromne wrażenie! Zobaczcie zdjęcia wnętrza!

Więcej zdjęć obiektu TUTAJ.

Majdanom życzymy miłego wypoczynku!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry