Połącz się z nami

Majka Jeżowska nazywa się zupełnie inaczej! Pod jakim imieniem widnieje w dowodzie?

Majka Jeżowska

Z życia gwiazd

Majka Jeżowska nazywa się zupełnie inaczej! Pod jakim imieniem widnieje w dowodzie?

Majki Jeżowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Piosenkarka na scenie obecna jest od wielu lat. Jak się okazuje, w dowodzie osobistym widnieje pod innym imieniem. Dlaczego chce je dopiero teraz zmienić? 

Kilka słów o Majce Jeżowskiej

Majka Jeżowska od lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Swoją karierę rozwijała swojego czasu w Stanach Zjednoczonych, a następnie skupiła się na muzyce dla dzieci, którą podbiła serca najmłodszych słuchaczy. Kto z Was nie zna takich utworów jak: A ja wolę moją mamę, czy Wszystkie dzieci nasze są? Ciepły głos wokalistki idealnie wpasował się w utwory dedykowane dla najmłodszych.

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska od lat obecna jest na scenie.

Choć od zawsze artystkę znamy, jako Majkę Jeżowską to jak się okazuje na imię ma zupełnie inaczej. W jednym z wywiadów, Jeżowska zdradziła, dlaczego nie lubi swojego prawdziwego imienia. 

Zobacz także: Jak naprawdę nazywa się Martyna Wojciechowska? Tego mogliście nie wiedzieć.

Majka Jeżowska nazywa się inaczej

Majka w jednym z wywiadów dla portalu Jastrząb Post zdradziła, dlaczego nie lubi swojego prawdziwego imienia. Jak się okazuje, otrzymała je po swojej zmarłej babci i nie czuła się z nim komfortowo.

„Ja jestem Maria po babci. Przychodząc na cmentarz i widząc tą tabliczkę z napisem Maria Jeżowska, bardzo źle się z tym czułam. Niekomfortowo. Jestem Maria Marysia, ale nie czuję się Marysią. Właśnie to jest ten problem. Jestem i czuję się Majką”.

Jak wiadomo, w Polsce możliwa jest zmiana imienia i nie jest to zbyt skomplikowane. Jak przyznała Majka, absolutnie nie czuje się Marią i to właśnie teraz przyszedł czas, aby to zmienić:

„Nie wiem, czy nie przyszedł ten moment, że muszę zmienić oficjalnie imię, ponieważ absolutnie nie czuję się Marią.”

Majka nie jest jedyną znaną osobą, która zdecydowała się na taką zmianę. W polskim show-biznesie istnieje mnóstwo gwiazd, które widnieją publicznie pod innym imieniem, bądź pseudonimem. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

Zobacz także: Poznajcie prawdziwe imiona i nazwiska gwiazd! Będziecie zaskoczeni!

Źródło: Jastrząb Post /Instagram Majki Jeżowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry