Makabryczne sceny w programie BBC! Eksplodowała głowa jednego z uczestników!

24 maja 2023
Przez: : M.J

Widzowie BBC zostali kompletnie zaskoczeni po obejrzeniu nowego programu quizowego prowadzonego przez Lee Macka. Teleturniej zakończył się eksplozją głowy jednego z uczestników. Nowy program telewizyjny był ostatnią chwilową zmianą w ramówce, ponieważ komediowy serial “Inside No 9” miał wyemitować piąty odcinek swojego najnowszego sezonu. Został jednak wycofany i zastąpiony.

Komik, mający 54 lata, powiedział widzom:

Cześć, jestem Lee Mack i witam w “3 na 3″, zupełnie nowym programie quizowym, w którym trzy zespoły po trzy osoby mają trzy szanse na wygranie dużej sumy pieniędzy. No cóż, mówię duże pieniądze, to jest BBC. W zasadzie, jeśli scenografia nie runie, będziemy zadowoleni.”

Program polegał na rywalizacji trzech drużyn po trzech uczestników, które miały szansę wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 funtów. Trzy drużyny, w tym matka i córka, zostały przedstawione widzom przed rozpoczęciem pierwszej rundy.

Odcinek zakończył się makabryczną śmiercią matki, która została zamknięta w szklanej skrzyni, a następnie jej głowa eksplodowała. Wtedy Lee rzucił się ze sceny krzycząc, “doprowadźcie producenta”, a kamera się wyłączyła.

Makabryczny żart w BBC

Okazało się, że to był niesmaczny żart skierowany do widzów BBC, ponieważ w rzeczywistości emitowany miał być odcinek “Inside No 9“. Lee występował jako fałszywy prowadzący programu, a Reece Shearsmith i Steve Pemberton napisali całą historię.

Widzowie byli zdezorientowani programem, bo jak pisali w sieci:

„Co do diabła oglądam? Dlaczego Lee Mack prowadzi fałszywy quiz? Gdzie jest Inside No 9? Kto umrze?”

„Zauważyłem nowy program z Lee Mackiem i jestem jego fanem, więc zostałem. Wyobraźcie sobie szok, gdyeksplodowała jej głowa?”

„3 na 3 z Lee Mackiem to jedno z najbardziej surrealistycznych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. To komedia? Halucynuję? Wróciłem w czasie?”

To wydarzyło się po tym, jak Lee został skrytykowany przez organizację charytatywną zajmującą się jąkaniem, za „ośmieszanie” i naśladowanie tego zaburzenia mowy w programie telewizyjnym „Czy kłamię?”. Zachowanie komika zostało określone jako „bezmyślne” przez STAMMA, brytyjskie stowarzyszenie zajmujące się jąkaniem, po tym jak Lee zadrwił ze swojego kolegi z programu, Roba Brydona, gdy ten zadrżał na słowie „ona” w piątkowym odcinku programu BBC.

To było naprawdę szokujące wydarzenie dla widzów BBC. Oczekiwali oni obejrzenia serialu „Inside No 9” i zamiast tego zobaczyli eksplozję głowy uczestnika. Pomimo kontrowersji związanych z jego zachowaniem w programie „Czy kłamię?”, Lee Mack nadal cieszy się popularnością wśród widzów. Jedno jest pewne-ten odcinek „3 na 3″ na pewno utkwi w pamięci wielu osób.

Źródło: dailymail.co.uk / Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej