Makijaż w stylu Kim Kardashian – Magda Pieczonka pomalowała Natalię Siwiec!

18 września 2020
Przez: : MC

Makijaż w stylu Kim Kardashian to jeden z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych efektów, jaki chcemy osiągnąć dzięki makijażowi. Tym razem Magda Pieczonka wykonała go Natalii Siwiec. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Magda Pieczonka to jedna z najpopularniejszych makijażystek w naszym kraju. Jej pracę mogliśmy obserwować w wielu produkcjach telewizyjnych. Zadebiutowała jako makijażystka podczas Eska Music Awards. Dała się również poznać w programie „Sablewskiej sposób na modę. Pieczonka współpracuje z wieloma gwiazdami z polskiego show-biznesu, m.in. Angeliką Muchą, Marceliną Zawadzką, Ewą Chodakowską czy Natalią Siwiec. Jest również autorką książki, w której zdradziła swoje makijażowe triki.

Zobacz także: Pieczonka pomalowała Kondratowicz! Zobaczcie, jak makijaż może zmienić kobietę!

Makijaż w stylu Kim Kardashian – Magda Pieczonka pomalowała Natalię Siwiec!

Magda Pieczonka aktywnie działa w serwisie na Youtube. Na jej kanale regularnie pojawiają się nowe filmiki. Tym razem makijażystka zaprosiła do siebie Natalię Siwiec, której wykonała make-up w stylu Kim Kardashian. Warto wspomnieć, że makijaż ten charakteryzuje się mocno wykonturowaną twarzą oraz podkreślonymi oczami. Nie może również zabraknąć długich i gęstych rzęs.

Magda rozpoczęła pracę od przygotowania twarzy do makijażu. Użyła w tym celu nawilżającego kremu. Następnie przeszła do makijażu twarzy i konturowania. Co ciekawe, Magda nie wykonała mocnego konturowania na samym początku. Zaznaczyła, że warto postawić na delikatne rysy, a po wykonaniu całego makijażu ewentualnie wzmocnić kontur.

Oczywiście nie zabrakło mocno podkreślonych oczu. Ciemna dolna powieka wyciągnięta ku górze, czarna linia wodna oraz mocno wytuszowane rzęsy to charakterystyczne elementy makijażu Kim Kardashian. Magda postanowiła zwiększyć efekt doklejając sztuczne rzęsy.

Trzeba przyznać, ze makijaż jest niezwykle efektowny. Przypadł on również do gustu internautów, którzy zasypali Natalię mnóstwem komplementów:

“Cudowny makijaż 😍”

“Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie😂❤️”

“Jeżeli makijaż Pani Natalii jest pokazany bez filtra, oświetlenia i innych upiększaczy, to gratuluje wykonania.”

Tutorial wykonanego przez Magdę makijażu znajdziecie w linku poniżej:

Jak Wam się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej