Maksim Skrypkin: [wiek, związki, True Love, Instagram]

22 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Makism to uczestnik pierwszej edycji True Love. Kim jest, ile ma lat i czym się zajmuje?

Maksim Skrypkin: wiek

Uczestnik premierowej edycji True Love zgłaszając się do programu miał 28 lat. 10 lat temu postanowił przeprowadzić się z Białorusi do Polski, aby rozpocząć studia. Mieszka w Warszawie, a na co dzień pracuje jako specjalista e-commerce, a także zajmuje się sprzedażą nieruchomości.

Nie da się ukryć, że już na pierwszy rzut oka widać, że pasją 28-latka jest sport. To właśnie aktywności fizycznej zawdzięcza swoją sylwetkę i jak sam podkreśla, sport zajmuje mu większość wolnego czasu.

Jest miłośnikiem psychologii i samorozwoju. Jak przyznał, do programu zgłosił się, aby się przekonać, czy w tego typu reality-show faktycznie można znaleźć miłość. Jest z natury uśmiechnięty i pogodny. Należy do grona osób, które żyją chwilą.

Maksim Skrypkin: związki

Dla widzów True Love może być to nie lada zaskoczenie, gdyż Maksim był swojego czasu zaręczony. Niemniej jednak życie nie ułożyło się po jego myśli i jak mogliśmy usłyszeć z ust 28-latka, jego związek zweryfikowało zachowanie jego partnerki.

Nie liczy się dla niego wygląd, ale szczerość zaradność i pasje.

Maksim Skrypkin / fot. Instagram.

Maksim Skrypkin: True Love

Maks dołączył do pozostałych uczestników True Love w trakcie trwania programu. Niemniej jednak szybko zyskał uznanie mieszkańców. Jak podkreśla uczestnik, do tego projektu podchodzi z dystansem, jednak ma otwarte serce i liczy na to, że w kolumbijskiej willi spotka miłość swojego życie.

Czy tak się stanie? Finał pierwszej edycji True Love odbędzie się 8 maja.

ZOBACZ TAKŻE: „True Love”: Karczemna awantura jakiej jeszcze nie było! Kogo wybierze Oliwia?

Maksim Skrypkin: Instagram

W sieci znajdziemy dwa profile Maksa. Prowadzi on zarówno konto dotyczące programu #max.truelove.pl oraz prywatne #max.skrypkin, na którym chętnie publikuje zdjęcia nagrania.

Źródło: TVN.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej