Połącz się z nami

Maksymilian Wiewiórka: [kim jest?, wiek, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Maksymilian Wiewiórka: [kim jest?, wiek, Fame MMA, Instagram]

Maksymilian Wiewiórka to jeden z zawodników walczących na galach Fame MMA, który cieszy się największą popularnością. Wiele osób zastanawia się, dlaczego stał się popularny i z czego zasłynął. Jeśli wy także należycie do tego  grona, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Maksymilian Wiewiórka: kim jest?

Popularny Wiewiór wśród fanów gali Fame MMA jest nazywany małym człowiekiem z wielkim sercem. Wszystko dlatego, że można uznać go za zawodnika średniego wzrostu. Wiadomo, że należy do grona amatorskich sportowców, którzy zasłynęli między innymi z udostępniania autorskich filmików na platformie Youtube. To właśnie tam jego publikacje cieszą się duża liczbą wyświetleń. Nie da się ukryć, że ten sport trenuje już od kilu lat. Właśnie dlatego, przeciwnicy wchodzący z nim do ringu powinni liczyć się z jego umiejętnościami.

Maksymilian Wiewiórka: wiek

W Internecie możemy dotrzeć do informacji, że popularny wiewiór urodził się w 1998 roku. W związku z tym w 2020 roku obchodził swoje 21. urodziny. Wielu internautów zastanawia się również, ile waży popularny Wiewiór. Okazuje się, że Maksymilian na wagę wnosi około 75 kilogramów. Co ciekawe, mieszane sporty walki trenuje już od kilu lat. Próba własnych sił na ringu była jednym z jego marzeń. W związku z tym, jest doskonałym dowodem na to, że jeśli czegoś naprawdę się chce, trzeba o to walczyć.

Maksymilian Wiewiórka: Fame MMA

Wiewiór należy do grona zawodników Fame MMA, który za sobą mają już kilka walk stoczonych w tej federacji. Po raz pierwszy na ringu pojawił z Michałem Handke. Co ciekawe, jego rywal ważył ponad 40 kilogramów więcej. Mimo, iż nie udało mu się wygrać, zdobył dużą sympatie widzów. Na najbliższej gali pojawi się w walce z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem. Ich starcie wszyscy zainteresowani będą mieli okazję obejrzeć już 21 listopada 2020 roku.

Maksymilian Wiewiórka: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @wiewior_official. Jego aktywność na chwilę obecną śledzi tam ponad 77 tysięcy użytkowników.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry