Połącz się z nami

Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów! Zdecydowalibyście się na taką zmianę?

Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów! Zdecydowalibyście się na taką zmianę?

Moda i uroda

Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów! Zdecydowalibyście się na taką zmianę?

Ania lubi eksperymentować ze swoimi fryzurami, a na jej głowie widzieliśmy już przeróżne kolory. Zobaczcie, kolejny z nich, który należy zaliczyć do tych najbardziej odważnych! Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CFCggM_BqzgvVXp1_Ne_9GkDbDEdxVqNQNGlNQ0/

Ania Aleksandrzak zyskała popularność w naszym kraju występując w kontrowersyjnym programie typu reality-show – „Warsaw Shore”.

Kiedy wchodziła do programu, była bardzo młodą dziewczyną, która wyglądała zupełnie inaczej, niż obecnie. Ania miała krótkie, czarne włosy, nienaturalnie cienkie brwi oraz sztuczne rzęsy i mocny makijaż.

Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów! Źródło: https://www.instagram.com/p/qMX5bDurvA/

Dziś Ania to zupełnie inna osoba. Bardzo popracowała nad swoim gustem modowym oraz poczuciem stylu. Obecnie jest posiadaczką długich, blond włosów, w dużo naturalniejszym odcieniu. Choć nadal stawia na makijaż jest on wykonany o wiele profesjonalniej.

Ania korzysta z pomocy medycyny estetycznej i nie ukrywa tego przed swoimi fanami. Często musiała mierzyć się z tego powodu z hejtem, jednak jak sama niejednokrotnie zaznaczała, dobrze czuje się w swoim nowym wydaniu i to jest dla niej najważniejsze.

Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów! Źródło: https://www.instagram.com/p/CApi3eXBc_xgVyBw2mmLp1ByYDiK4k263oxcWw0/

Mała wciąż chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem prezentując się fanom w przeróżnych fryzurach. Na jej głowie widzieliśmy już wiele kolorów. Dziś, po raz kolejny, pokazała się swoim obserwatorom w zupełnie nowym wydaniu.

Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów!

Tym razem jest to długi kucyk, związany wysoko na czubku głowy. To, co zwraca uwagę to jego odmienny kolor – tym razem jest to fiolet połączony z pasemkami, które wpadają w szary, gołębi kolor. Jak się okazuje nie jest to zmiana na stałe, a jedynie doczepiany kucyk, którego długość wynosi 50 cm, a który można koloryzować w indywidualnie wybranej przez siebie barwie. Odcień, który wybrała Mała, na pewno nie da przejść koło siebie obojętnie i zwróci uwagę niejednego przechodnia!

Mała Ania w niecodziennym kolorze włosów! Źródło: https://www.instagram.com/p/CGmqKNnhmFQnFzRkZM5Yb098g8IH-oqj8bdP3w0/

Zgadzacie się z nami? Jak podoba się Wam Mała w takim wydaniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry