Mała Ania w nowej fryzurze! Fani porównują ją do…

31 marca 2021
Przez: : J.J

Ania Aleksandrzak uwielbia eksperymenty ze swoim wyglądem. Jedna z najnowszych fryzur znacznie zmieniła jej image, a również bardzo upodobniła ją do jednej z polskich gwiazd. Zobaczcie o kim mowa. Mała Ania z Warsaw Shore w nowej fryzurze!

Mała Ania Warsaw Shore

Ania Aleksandrzak to jedna z największych weteranek programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Choć Mała zakończyła swoją przygodę z reality-show należy zwrócić uwagę, że jest jedną z najlepiej zapamiętanych gwiazd tego programu.

Ania weszła do ekipy w pierwszym sezonie. Wraz z zresztą ekipowiczów pokazywała, jak według niej wygląda prawdziwe imprezowanie. Na zabawach ekipowiczów nie brakowało przygodnych romansów, hektolitrów wypitego alkoholu oraz kłótni i awantur. Swoją przygodę z reality-show Mała zakończyła po 12 sezonie.

Stara ekipa Warsaw Shore

Ania Aleksandrzak w sieci

Małą znajdziecie między innymi na portalu Instagram, pod nazwą @malaa_official.
Profil Małej śledzi obecnie ponad 500 tysięcy fanów. Była uczestniczka dzieli się tam przeróżnymi treściami – pokazuje zarówno życie zawodowe, jak i prywatne. Mała słynie również z ciekawych stylizacji oraz eksperymentów pod względem swojego wyglądu. Warto zwrócić uwagę, że w ciągu ostatnich lat gwiazda WS bardzo podrasowała swoją urodę, a dużo osób zarzuca jej zbyt nienaturalny wygląd. Ania ma dystans do własnej osoby oraz wszechobecnego hejtu, swój Instagram reklamuje poniższym hasłem, udowadniając, że najważniejsze jest dla niej to, że dobrze czuje się po zmianach:

“Na tym profilu NATURALNOŚCI nie znajdziesz 🤷🏼‍♀️✌️❤️”

Mała Ania była uczestniczka Warsaw Shore

Mała w nowej fryzurze

Ania na jednym z najnowszych zdjęć zaprezentowała się w nowej fryzurze. Jej ciemne włosy zostały pokręcone, co bardzo upodobniło ją do jednej z polskich gwiazd. Uwagę zwrócili na to internauci. W komentarzach pojawiło się wiele komentarzy, w których fani upodobniają ją do Natalii Siwiec:

“Haloo Hallo😃Czy to blizniaczka Natalii Siwiec?🥰”

“Myslałam,że to Natalia Siwiec😮❤️”

“Pięknie wyglądasz 😍🔥 Przez chwile myślałam, że to Natalia Siwiec 😂🙈”

“Myslalam ze to Siwiec 😮👏”

Ania Aleksandrzak w nowej fryzurze

Widzicie podobieństwo?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz