Połącz się z nami

Mała Ania zawalczy na Fame MMA? Zabrała głos w tej sprawie!

Mała Ania zawalczy na Fame MMA?

Z życia gwiazd

Mała Ania zawalczy na Fame MMA? Zabrała głos w tej sprawie!

Coraz więcej osób ma na swoim koncie udział w kontrowersyjnym wydarzeniu jakim jest Fame MMA. Czy dołączy do nich Ania Aleksandrzak, którą kojarzycie z programu „Warsaw Shore”? Przekonajcie się! Mała Ania zawalczy na Fame MMA?

Ania Aleksandrzak, decydując się na udział w kontrowersyjnym programie typu reality-show „Warsaw Shore” zyskała niemałą popularność i rozgłos. Wchodząc do ekipy z Warszawy w pierwszym sezonie nie przypominała siebie obecnej. Nie mowa tu tylko o wyglądzie ale przede wszystkim o zachowaniu. Mała zasilała szeregi ekipy przez 12 sezonów.

W życiu prywatnym celebrytka związana jest z Arturem Sowińskim – zawodnikiem mieszanych sztuk walki wagi lekkiej oraz piórkowej. Ich wspólne zdjęcia możecie zobaczyć na Instagramie Małej, który obserwuje 475 tysięcy fanów!

Mała Ania zawalczy na Fame MMA?

Ania prowadzi swój Instagram z wielką aktywnością. Oprócz wspomnianych już zdjęć zobaczycie tam fotografie, które pokazują zwykłą codzienność celebrytki. Mała chętnie dzieli się z fanami swoimi modowymi zdobyczami oraz porusza tematy związane z urodą i pielęgnacją. Przeczytajcie tutaj: Mała Ania w welurowym komplecie dresowym! I to na każdą kieszeń.

Mała chętnie nagrywa również relacje na swoim InstaStory. Często umożliwia zadawanie tam swoim obserwatorom pytań, na które następnie odpowiada. Na ostatniej z nich Ania została zapytana o udział w kontrowersyjnym wydarzeniu sportowym FAME MMA.

Przypominamy – FAME MMA swoją pierwszą galę miało w połowie 2018 roku. Do oktagonu, w którym stają do pojedynków zapraszani są Youtuberzy, influencerzy i celebryci. W grę wchodzą ogromne pieniądze i niemały rozgłos.

Mała Ania zawalczy na Fame MMA?

Ania postanowiła odpowiedzieć na pytanie, przyznając, że choć kiedyś twierdziła, że odmówiłaby pojedynku dziś, gdyby dostała taką propozycję, przyjęłaby ją. Mała nie ma upatrzonego przeciwnika, ważne byłoby dla niej, żeby kobieta, z którą się zmierzy miała podobną wagę i wymiary. W roli trenera nie widzi nikogo innego jak swojego ukochanego. Zobaczcie, jej odpowiedzi!

Chcielibyście zobaczyć Małą podczas FAME MMA?

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/malaa_official/?hl=pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry