Połącz się z nami

Mała z Warsaw Shore pokazała nową miłość „Moje wszystko ❤️”!

Z życia gwiazd

Mała z Warsaw Shore pokazała nową miłość „Moje wszystko ❤️”!

Mała z Warsaw Shore pokazała nową miłość „Moje wszystko ❤️”! Anna Aleksandrzak, choć długo nie mogła znaleźć prawdziwej miłości w końcu podzieliła się fotografią z ukochanym. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Przekonajcie się!

Warsaw Shore to bardzo kontrowersyjny program, który jest przez lata emisji zgromadził zarówno wielu miłośników, jak i przeciwników. Losy młodych i szalonych bohaterów, którzy w programie pokazują jak bawić się na całego, nie myśląc o konsekwencjach oraz o tym, jak postrzega ich cały kraj od długich lat pokazywane są poprzez program MTV. Premiera programu miała miejsce w listopadzie 2013 roku.

Uczestnicy, których życie obserwowane jest przez wiele kamer oprócz suto zakrapianych alkoholem imprez prezentują również codzienne perypetie. Uczestnicy łączą się w pary, bądź szukają swoich potencjalnych partnerów na imprezach. Niektórzy z nich pomimo wielu niedowierzań związali się w prawdziwe, pełne miłości związki. Przykładem osób, które odnalazły miłość w programie jest Elizka i Trybson, którzy założyli rodzinę i wspólnie wychowują dwie córeczki!

Mała z Warsaw Shore pokazała nową miłość „Moje wszystko ❤️”!

Choć od czasu pierwszego programu uczestnicy ekipy licznie się zmieniali w programie można zauważyć kilka twarzy, którzy dzielnie zasilają szeregi grupy od pierwszego dnia programu. Przykładem takiej osoby jest m.in. Mała Ania.

View this post on Instagram

Juuuuż w najbliższą niedzielę!!!! ❤️😱🤩🙈🔥

A post shared by Warsaw Shore (@warsawshore_official) on

Pewien czas temu informowaliśmy Was o Ani, a to za sprawą ogromnej metamorfozy kobiety. Mała przez te wszystkie lata bardzo zmieniła swój wygląd, a obecnie nie przypomina dziewczyny, którą poznaliśmy siedem lat temu. TUTAJ możecie zobaczyć jak z kolejnymi sezonami zmieniła swój wygląd.

Ania niejednokrotnie próbowała odnaleźć miłość w obecności kamer. Związana była zarówno z mężczyznami z poza programu, jak i z uczestnikami różnych edycji. Nigdy jednak miłość nie okazała się tą jedyną, a Ania zostawała po raz kolejny singielką.

Mała, ku zaskoczeniu fanów wraz z Nowym Rokiem pochwaliła się swoim nowym związkiem. Na swój profil na Instagramie dodała zdjęcie w górskim klimacie. Ania pozuje  „na baranach” swojego mężczyzny. Niestety para pokazała się stojąc tyłem, w wyniku czego nie widzimy twarzy nowej miłości kobiety. Mała podpisała zdjęcie:

„Moje wszystko ❤️”!

View this post on Instagram

Moje wszystko ❤️

A post shared by Anna Aleksandrzak 🎀 (@malaa_official) on

Udowodniła tym samym niemałe uczucie, którym darzy swojego nowego partnera. Na tę chwilę nie posiadamy jednak oficjalnych informacji o mężczyźnie Anny Aleksandrzak. Jak tylko Mała zdradzi tę informację – od razu Was o tym poinformujemy!

Życzymy Ani dużo miłości i powodzenia w nowym, dobrze zapowiadającym się związku!

1 komentarz

1 komentarz

  1. adia

    9 stycznia 2020 w 13:47

    ciekawe kiedy i on ją oleje

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry