Malena Fox z Armenii: [wiek, kariera, Eurowizja, Instagram]

17 grudnia 2021
Przez: : KS

Malena Fox to jedna z uczestniczek konkursu Eurowizja Junior. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie młoda artystka z Armenii zalicza się do największych faworytów tegorocznego konkursu piosenki dla najmłodszych. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze, a także życiu prywatnym!

Malena Fox: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że młoda artysta z Armenii ma 14 lat. Urodziła się 10 stycznia 2007 roku. Okazuje się, że to nie tylko piosenkarka, ale także autorka tekstów. Co ciekawe, wywodzi się z rodziny o artystycznych tradycjach. Jej krewni także byli utalentowani muzycznie. Natomiast jej matka jest aktorką.

Malena uczęszcza do szkoły muzycznej, gdzie uczy się także grać na wiolonczeli. Nastolatka na przestrzeni lat wzięła udział w wielu konkursach i festiwalach muzycznych. Jednakże, sama wyznała, iż od dawna marzyła, aby reprezentować swój kraj na konkursie Eurowizji Junior.

View this post on Instagram

A post shared by Maléna (@malenamalenah)

Zobacz także: Co wiemy o Sarze Egwu-James?

Malena Fox: Eurowizja

Nie wszyscy wiedzą, ale młoda wokalista z Armenii miała reprezentować swój kraj już w zeszłym roku, kiedy to finał rywalizacji miał miejsce w Warszawie. Jednakże, ostatecznie kraj zdecydował się wycofać z konkursu, ze względu na niepokojącą sytuację polityczną.

Malena dostała szansę wystąpić na Eurowizji Junior 2021. W Paryżu – ponieważ tam odbędzie się finał konkursu, zaprezentuje się z piosenką Quami Quami.

Nikogo nie dziwi fakt, że Armenka jest jedną z największych konkurentek reprezentantki Polski – Sary Ewgu-James. Polka ma naprawdę duże szanse powtórzyć sukces Roxy Węgiel i Viki Gabor. Wszyscy zainteresowani Eurowizją Junior 2021 mogą śledzić wydarzenia z Francji już 18 grudnia 2021 roku!

Malena Eurowizja Junior 2021
Malena reprezentuje Armenię podczas Eurowizji Junior 2021

Malena Fox: Instagram

Reprezentantka Armenii na konkursie Eurowizji Junior 2021 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @malenamalenah. Na chwilę obecną, aktywność młodej artystki śledzi tam już ponad 54 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz