Połącz się z nami

Małgorzata Borysewicz SKOŃCZYŁA 30 LAT! Zobaczcie zdjęcia z IMPREZY URODZINOWEJ!

News

Małgorzata Borysewicz SKOŃCZYŁA 30 LAT! Zobaczcie zdjęcia z IMPREZY URODZINOWEJ!

Gwiazda programu „Rolnik szuka żony” w ten weekend kończyła okrągłe 30 lat! Jak świętowała gwiazda? Zobaczcie pełną relację z tej świetnej imprezy ROLNICZKI W SZPILKACH!

Rolniczka w szpilkach, czyli Małgorzata Borysewicz otworzyła sobie furtkę do show-biznesu udziałem w programie „Rolnik szuka żony”!
Produkcja z udziałem gwiazdy zakończyła się, a Małgorzata nadal obecna jest w mediach społecznościowych, a jej życie śledzi ponad sto tysięcy fanów!

Niejednokrotnie pisaliśmy o Małgosi, a to za sprawę, kiedy urodziła pierwsze dziecko, a to jak dba o figurę po ciąży i jak wspaniałą metamorfozę przeszła!

Jak już wspomnieliśmy Małgosia jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, nie mogła zatem zapomnieć o podzieleniu się z fanami zdjęciami ze swojej imprezy urodzinowej!

View this post on Instagram

Bawimy się i pozdrawiamy! #weseleKasiiDaniela

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Długi podpis pod zdjęciem wyjaśnił wszystko. Małgorzata myślała, że swoje okrągłe urodziny spędzi na romantycznej kolacji z mężem, myślała, że jedzie na „HOT RANDKĘ”, a jak się okazało na najpopularniejszą POLSKĄ ROLNICZKĘ czekała niemała niespodzianka! Okazało się, że na miejscu czekali na nią rodzina i przyjaciele, którzy przygotowali dla Małgosi IMPREZĘ NIESPODZIANKĘ!

„No cóż i mi się 30 przydarzyła ?jak mogła ?Dziękuję za super imprezkę niespodziankę( naprawdę myślałam że jadę na hot randkę ❤️inteligentka). No i co, powiem krótko bo co by tu pisać w nieskończoność o tym swoim żywocie : mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół o czym świadczy wczorajszy dzień, ale najważniejsze jest to, że mam Rysia i Pawła, 2 mężczyzn którzy są całym moim światem! Pesel nie najważniejszy, daj Boże więcej doczekać, thanks for all!”

Małgosia pochwaliła se zdjęciami z imprezy:

Życzymy Małgosi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin, a również jesteśmy pełni podziwu dla rodziny i przyjaciół za organizację tak cudownej imprezy-tacy BLISCY TO PRAWDZIWY SKARB!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry