Połącz się z nami

Małgorzata Borysewicz urodziła! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię!

News

Małgorzata Borysewicz urodziła! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię!

Uczestniczka 4. edycji programu „Rolnik szuka żony” po raz drugi została mamą! Małgorzata Borysewicz urodziła córeczkę i zdradziła jej imię. Zobaczcie wzruszające zdjęcie!

Małgorzata Borysewicz to uczestniczka czwartej edycji „Rolnik Szuka Żony”, która poszukiwała swojej drugiej połówki jako rolniczka. Program okazał się dla niej szczęśliwy bowiem poznała tam miłość swojego życia, Pawła Borysewicza. Po zakończeniu reality-show para pobrała się, a owocem ich miłości jest synek Rysiu.

View this post on Instagram

Cześć !

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Pod koniec maja, rolniczka pochwaliła się w social-mediach, że po raz drugi zostanie mamą. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia, na którym pozuje z dość wyraźnym ciążowym brzuszkiem.

„Dziś dzień Mam, moje święto jakby nie było to też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć dziękuję za wszystko. Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA zmiękczyłoby największego twardziela kocham te momenty wszystkie!” – napisała Małgosia.

Początkowo przyszła mama nie chciała zdradzać płci i mienia swojej pociechy. Pod koniec lipca jednak zamieściła post z okazji urodzin swojego męża. Przy okazji wyznała, że niebawem na świat przyjdzie ich córeczka.

„Happy birthday Paweł  (…) Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiłyPaweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ”

Do tej pory Borysewicz nie ujawniła, jakie imię wybrała dla swojej drugiej pociechy. Wszyscy fani rolniczki wyczekiwali narodzin jej córeczki.

Małgorzata Borysewicz urodziła! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię!

17 października, Małgosia zamieściła na Instagramie zdjęcie maleńkiej rączki. W ten sposób poinformowała swoich obserwatorów, że jej maleństwo jest już na świecie. Małgorzata Borysewicz urodziła córeczkę i zdradziła jej imię! Wyznała również, że pociecha jest już z nią od 3 tygodni i przyszła na świat wcześniej niż było to planowane

„Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę ❤️ Nasza księżniczka.”

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo gratulacji oraz życzeń dla maleńkiej Blanki.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy zdrówka dla mamusi i maleństwa!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry