Połącz się z nami

Małgorzata Borysewicz wraca do formy sprzed ciąży – pokazała figurę po drugim porodzie!

Małgorzata Borysewicz wraca

Zdrowie i dieta

Małgorzata Borysewicz wraca do formy sprzed ciąży – pokazała figurę po drugim porodzie!

Małgorzata Borysewicz miesiąc temu urodziła drugie dziecko. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że wraca do formy sprzed ciąży. Pokazała swoją figurę, a internauci zasypali ją komplementami.

Małgorzata Borysewicz wzięła udział w 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Zapadła w pamięć widzów nie tylko dzięki swojej urodzie i charyzmie, ale warto zauważyć, że była pierwszą rolniczką, która za pośrednictwem programu poszukiwała partnera. Gosia bardzo szybko zyskała sympatię widzów, a teraz i internautów, ponieważ w dalszym ciągu prężnie działa na Instagramie. Miała to szczęście, że w programie udało jej się poznać mężczyznę swojego życia – Pawła Borysewicza. Para niedługo później wzięła ślub. Owocem ich miłości jest synek o imieniu Rysiu. Warto wspomnieć, że imię synka upamiętnia nieżyjącego ojca Pawła. Ponadto miesiąc temu na świat przyszło ich drugie dziecko – córeczka, której dali na imię Blanka.

Zobacz także: Borysewicz skrytykowana za wpis o kobietach bez makijażu w ciąży! Ma rację?

Małgorzata Borysewicz wraca do formy po ciąży – pokazała figurę po drugim porodzie!

Małgorzata wraz z Pawłem tworzą udane małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Na Instagramie rolniczki znajdziemy mnóstwo rodzinnych zdjęć, które chwytają za serce – są urocze i przepełnione miłością. Nic więc dziwnego, że profil Gosi cieszy się dużą popularnością i obserwuje go prawie 160 tys. osób! Tym razem na profilu pojawił się nowy post, w którym Małgorzata Borysewicz poinformowała, że wraca do formy sprzed ciąży.

„W sobotę zaczęliśmy wspólnie z @paulo_borysewicz treningi, choć na pewno razem nie będziemy zawsze mogli ćwiczyć ze względów logistycznych, chcemy zrobić coś dla siebie” – rozpoczęła post Gosia.

W dalszej części wyznała, że pod okiem trenera planuje popracować nad partiami ciała, które nie są używane podczas pracy przy gospodarstwie. Do postu dołączyła również zdjęcie swojej figury, aby później zobaczyć efekty swojej pracy. Trzeba przyznać, że sylwetka świeżo upieczone mamy już teraz prezentuje się naprawdę świetnie, co docenili także internauci.

Pod zdjęciem Gosi pojawiło się mnóstwo komentarzy przepełnionych komplementami. Wśród nich czytamy:

„Wyglądasz świetnie😍nigdy w życiu nie powiedziała bym że dopiero co urodziłaś wow😍”

„Wytrwałości!”

„Pięknie wyglądasz, a to dopiero chwilka po ciąży ❤ Jesteś super kobietko❤”

My również jesteśmy pod wrażeniem formy Gosi!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry