Małgorzata Foremniak: [wiek, kariera, mąż, dzieci, Instagram]

25 kwietnia 2022
Przez: : KS

Małgorzata Foremniak to polska aktorka, która na przestrzeni lat zdobyła dużą popularność i sympatię widzów. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na temat jej kariery i życia prywatnego, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Małgorzata Foremniak: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że aktorka urodziła się 8 stycznia 1967 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 55 lat. Pochodzi z Radomia, gdzie także chodziła do szkoły. Jest absolwentką studiów na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Jej pierwszy mąż, Tomasz Jędruszczak zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku. Owocem ich związku jest córka Aleksandra. Aktorka w poślubiła Waldemara Dzikiego, z którym adoptowała dwoje dzieci: syna i córkę. Ich drogi rozeszły się prawnie w 2011 roku. Gdy byli jeszcze w formalnym związku, nawiązała relację z tancerzem Rafałem Maserakiem.

Małgorzata Foremniak kariera
Małgorzata Foremniak

Zobacz także: Co wiemy o Marcinie Millerze?

Małgorzata Foremniak: kariera

Aktorka na początku kariery występowała w teatrach. Na swoim koncie ma role na deskach różnych placówek. Rok po zakończeniu studiów zadebiutowała na dużym ekranie. Nie da się ukryć, że największą rozpoznawalność i sympatię widzów zdobyła rolą doktor Zosi Burskiej w serialu Na dobre i na złe.

Oprócz tego, grała w produkcjach telewizyjnych takich jak: Matki, żony i kochanki, Pitbull, Odwróceni, I kto tu rządzi? oraz W rytmie serca. Aktorka występowała również w filmach pełnometrażowych. Ponadto, wzięła udział w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie na parkiecie towarzyszył jej Rafał Maserak. Jest także jurorką w Mam talent, gdzie zasiada od 2008 roku.

Małgorzata Foremniak: Instagram

Profil Małgorzaty Foremniak na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @malgorzata_foremniak_official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 96 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej