Połącz się z nami

Małgorzata i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia: „To jest środowisko, które nie akceptuje metody in vitro”!

Małgorzata i Radosław Majdan

Z życia gwiazd

Małgorzata i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia: „To jest środowisko, które nie akceptuje metody in vitro”!

Małgorzata i Radosław Majdan poinformowali, że nie chcą ochrzcić swojego synka. Wyjaśnili, że byłaby to hipokryzja, ponieważ kościół sprzeciwia się metodzie in vitro.

Kiedy Małgosia ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka, media z zapartym tchem śledziły przebieg jej ciąży. Para przez długi czas starała się o dziecko, jednak rozwiązaniem okazała się metoda in vitro. Co ciekawe, Małgosia napisała nawet książkę pt. „In vitro. Rozmowy intymne”. Znajdują się w niej rozmowy z lekarzami, embriologami i seksuologami, którzy rozwiewają wszystkie wątpliwości na temat sztucznego zapłodnienia. Co więcej, Małgosia założyła również fundację, której celem jest ochrona i promocja zdrowia oraz wspieranie rozwoju medycyny w zakresie leczenia niepłodności. Ponadto fundacja szerzy wiedzę o profilaktyce niepłodności i chorób przenoszonych drogą płciową.

View this post on Instagram

Już miesiąc razem ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Po narodzeniu dziecka gratulacjom i ogromnej radości nie było końca. Małgosia wraz z Radkiem zasypują swoje media społecznościowe zdjęciami Henia, co cieszy się niezwykle pozytywnym odbiorem wśród internautów.

Zobacz także: Majdan i Rozenek na zdjęciach z dzieciństwa! Henio to ich kopia!

Małgorzata i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia!

Dla sporej ilości Polaków kolejnym etapem po narodzinach dziecka jest jego chrzest. Wiele gwiazd publikuje zdjęcia i informacje dotyczące tej uroczystości. Okazuje się, że w przypadku rodziny Majdanów będzie zupełnie inaczej. Para oznajmiła, że chrzest Henia byłby hipokryzją. W rozmowie z Party Małgosia wyznała, że ma mnóstwo wątpliwości w tym temacie. Radosław również potwierdził informacje, że nie planują chrztu.

„Uważam, że kościół jest od wiary, a nie od polityki. Sytuacja pedofilska też nie została do końca wyjaśniona. To jest środowisko, które nie akceptuje metody in vitro” – powiedział Radosław.

Natomiast Małgosia wyznała, że będąc zadeklarowaną ambasadorką zachodzenia w ciąże dzięki metodzie in vitro, nieakceptowanej przez kościół, a następnie chrzest dziecka to czysta hipokryzja.

„Chcemy żyć w zgodzie ze sobą i bardzo trudno nam zaakceptować środowisko, które nie akceptuje naszych przyjaciół, metody, którą nasze dzieci zostały poczęte” – wyznała para.

Warto zaznaczyć, że Małgorzata i Radek są osobami wierzącymi, dlatego podjęcie takiej decyzji na pewno nie należało do najprostszych.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry