Połącz się z nami

Małgorzata Kożuchowska odsłoniła ZA DUŻO! Fani OSTRO zareagowali!

Moda i uroda

Małgorzata Kożuchowska odsłoniła ZA DUŻO! Fani OSTRO zareagowali!

Ostatnio na Instagramie Małgorzata Kożuchowska zamieściła zdjęcie w naprawdę krótkiej sukience. To nie pozorne zdjęcie zdeterminowało wiele komentarz wśród fanów. Zobaczcie jak wyglądała gwiazda!

Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Nie tylko jest doceniana aktorką serialowa i filmowa, ale również od długiego czasu ikona stylu. Fani chętnie śledzą to w jakich kreacjach gwiazda występuje przy różnych publicznych wyjściach. Ostatnio mieliśmy okazje nawet podziwiać ją na czerwonym dywanie w Cannes gdzie razem z Agnieszka Dygant prezentowały się świetnie (pisaliśmy o tym TUTAJ!).

Małgorzata Kożuchowska 27 kwietnia skończyła 48 lat, jednak pomimo tego jej sylwetka prezentuje się wspaniale. Niewątpliwie nie raz możemy ją zobaczyć w obcisłych podkreślających figurę strojach. Dodatkowo gwiazda nie ma też problemu z pokazywaniem swojego ciała, często odsłania szczupłe nogi czy dekolt. Niektórzy mogą twierdzić, że w jej wieku to nie wypada. Jednak ona nie odsłania ciała w wulgarny sposób, zawsze prezentuje się elegancją i klasą.

Czy tym razem jest inaczej? Oceńcie sami!

Małgorzata Kożuchowska w naprawdę krótkiej sukience

Małgosia na swoim Instagramie zamieściła ostatnio zdjęcie w bardzo krótkiej sukience, czym wywołała różne komentarze wśród fanów. Tak pisami, niektórzy:

 „Pani Małgosia przepiękna, ale sukienka niestety nie.”

 „Kusząco, zmysłowo. Ach, nie można się napatrzeć.”

„Małgosiu, wyglądasz przepięknie. Te ostatnie Twoje kreacje choć są odważne, to bardzo podkreślają Twoją urodę i nienaganną figurę.”

„Wow, ale Pani jest piękna.”

Zobaczcie jak prezentowała się gwiazda!

I jak wam się podoba, bo nam bardzo! Uważacie że jest to odważny strój?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry