Małgorzata Kożuchowska: [wiek, seriale, mąż, Instagram]

19 listopada 2019
Przez: : KS

Niewątpliwie Małgorzata Kożuchowska to jedna z ikon polskiego kina. Jej kariera trwa już wiele lat, a ona ciągle daje poznać się z nowej strony. Dowiedzmy się, co wiadomo na temat jej życia prywatnego, jak i zawodowego!

Małgorzata Kożuchowska: wiek

Kobieta pochodzi z Wrocławia. Na świat przyszła 27 kwietnia 1971 roku. Jednakże, wychowywała się razem z dwoma siostrami w Toruniu. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Warszawie. Jest aktorką filmową, teatralną, dubbingową, a jakby tego było mało nagrała także własną płytę. Współpracuje z wieloma markami kosmetycznymi i biżuteryjnymi. Publikuje również własne artykuły w tygodniku W Sieci.

Małgorzata Kożuchowska: filmy

Największą popularność przyniosły jej role między innymi w Kiler, Zróbmy sobie wnuka i Plagi Breslau. Często także dostaje angaże w popularnych serialach. Mianowicie były to M jak miłość, Rodzinka.pl, Prawo Agaty, czy Druga szansa. Telewidzowie chętnie sięgają do propozycji z jej udziałem i podziwiają jej talent aktorski.

Kożuchowska była jedna z bohaterek filmu Proceder. Fabuła jest oparta na faktach i opowiada o losach rapera Tomasza Chady. Film zdobył dużą popularność w krótkim czasie od premiery. To historia opowiadająca o wielkiej miłości do muzyki i próbie znalezienia własnej życiowej drogi.

Małgorzata Kożuchowska: mąż

Bezsprzecznie kobiecie z taką klasą musi towarzyszyć u boku przystojny mężczyzna. Wybrankiem gwiazdy jest Bartłomiej Wróblewski. Para pobrała się 30 sierpnia 2008 roku. Ich syn Jan Franciszek przyszedł na świat 10 października 2014 roku. Aktorka do tej pory bardzo dbała o jego prywatność i unikała pokazywania jego wizerunku, twierdzi, że jeśli w przyszłości zdecyduje się na bycie osobą medialną, nie będzie mu tego zabraniać.

Zobacz także: Kożuchowska długo nie mogła zajść w ciążę! Szczere wyznanie!

Małgorzata Kożuchowska: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @malgorzatakozuchowska_. Jej profil śledzi ponad milion użytkowników! Kobieta jest tam bardzo aktywna i często publikuje zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i sesji zdjęciowych oraz planów filmowych. Aby być z nią na bieżąco, koniecznie dołączcie do grona jej obserwatorów!

Źródło: Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej