Połącz się z nami

Małgorzata Kożuchowska wraca do wizerunku a’la HANKA MOSTOWIAK. Taką ZOBACZYMY ją w nowym SERIALU!

News

Małgorzata Kożuchowska wraca do wizerunku a’la HANKA MOSTOWIAK. Taką ZOBACZYMY ją w nowym SERIALU!

Wiosną 2020 roku będziemy mieli okazję zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską w nowym serialu – „Motyw”. Prace na planie już się rozpoczęły a my zdradzimy kilka szczegółów na temat nowej produkcji stacji TVN. Jak będzie się prezentowała postać grana przez Kożuchowską? Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie serialu i jaka jest jego fabuła? Przekonajcie się.

View this post on Instagram

Rodzinkowo #piątek #piateczekpiatunio

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

„Każdy jest zdolny do zła, potrzebny jest tylko… Motyw”

To hasło nowego serialu kryminalnego TVN pod tytułem „Motyw”. Jego akcja będzie toczyła się w Gdańsku, a opowiadać on będzie o miłosnym trójkącie, w który uwikłani są główni bohaterowie. Serial rozpoczyna się od zbrodni, a tłem historii są tajemnice sprzed lat.

„Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80” – informuje biuro prasowe Grupy TVN Discovery Polska.

W rolach głównych zobaczymy między innymi: Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego.

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia, których efekty będziemy mogli zobaczyć wiosną 2020 roku jednak już teraz pokazano zdjęcie przedstawiające kadr z pierwszych scen. Widać na nim Małgorzatę Kożuchowską w zupełnie innym wydaniu– przypomina postać, w którą wcielała się przed laty.

View this post on Instagram

No to go!!!

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Małgorzata Kożuchowska od dłuższego czasu już stawia na krótkie fryzury, jednak nie zawsze tak było. Wielu z was na pewno pamięta rolę Hanki Mostowiak z serialu „M jak miłość”, którą przez lata tworzyła Małgosia. Ona sama przypomniała nam ostatnio ten wizerunek zamieszczając na swoim Instagramie stare zdjęcie okładkowe.

Być może Kożuchowska zrobiła to nie bez powodu, chcąc przygotować fanów na swoje nowe wcielenie z serialu „Motyw”. Bowiem jej postać – Luiza Porębska do złudzenia przypomina właśnie Hankę Mostowiak. Zobaczcie sami!

I co sądzicie, bo niektórzy fani już kibicują:

„Nie mogę się doczekać tych dłuższych włosów, tak do ramion. Będzie bosko Pani wyglądała”

„Pani Małgosiu, dosyć tych krótkich włosów!, to już tyle lat… Niech Pani zapuści, takie piękne były!!”

Ciekawi jesteście nowego serialu z Małgosią w roli głównej? My już nie możemy się doczekać!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry