Małgorzata Kożuchowska z przyjaciółmi ze szkoły! SAME ZNANE TWARZE! Zobaczcie!

28 lipca 2019
Przez: : P.Z.

Małgorzata Kożuchowska pokazała ostatnio zdjęcie ze spotkania z przyjaciółmi ze szkoły teatralnej. Pojawiło wielu znanych aktorów. Zobaczcie z kim studiowała! Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Kożuchowska to aktorka filmowa i teatralna, która ostatnio pojawiła się miedzy innymi w filmie Patryka Vegi „Plagi Breslau”, a już w październiku tego roku będziemy mieli okazję zobaczyć ją w nowej produkcji braci Węgrzyn „Proceder”.

 Mimo iż często widzimy Małgosię na dużym ekranie to największą popularność i rozpoznawalność przyniosły jej jednak role serialowe. Najpierw rola Hanki Mostowiak z „M jak Miłość”, a teraz rola uwielbianej przez wielu Natalii Boskiej w serialu „Rodzinka.pl”.

Małgorzata Kożuchowska w roku 1994 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie i wraz z przyjaciółmi z roku postanowili uczcić 25-cio lecie ukończenia szkoły. Kożuchowska postanowiła podzielić się z fanami tym faktem i opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze spotkania wspominającego studenckie czasy. Nie zabrakło wielu znanych obecnie gwiazd kina i telewizji.

Z kim studiowała aktorka?

O tym, że Małgorzata Kożuchowska
z Agatą Kuleszą znają się ze szkoły, było już nie raz głośno w mediach.  Dowiedzcie się zatem kto jeszcze tworzył z nimi jeden rocznik w „filmówce”.

Być może, pojawienie się niektórych będzie dla was zaskoczeniem!  Zobaczcie!

25 lat minęło jak jeden dzień.. „ – napisała Kożuchowska pod zdjęciem

https://www.instagram.com/p/B0WnO-jofB5/

Oprócz wspomnianej już Agaty Kuleszy na spotkaniu pojawili się także: Anna Samusionek, Katarzyna Herman, Małgorzata Lewińska, Krzysztof Banaszyk, Tomasz Pasikowski, Wojtek Kalarus, Tomasz Gęsikowski, Redbad Klynstra-Komarnicki .

Wielu od razu skomentowało zdjęcie, a tak napisali:

„Jak to się mówi – dobry rocznik!”

„Wow. Ale ekipa.”

„Dream team.”

„Fajna grupa.”

A wy, spodziewaliście się tylu znanych nazwisk? Rzeczywiście mocny skład!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz