Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła synkowi 5 wózków!

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła synkowi 5 wózków!

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła synkowi 5 wózków! Perfekcyjna pani domu opowiedziała o przygotowaniach do narodzin dziecka.

Małgorzata Rozenek Majdan razem ze swoim mężem Radkiem chętnie opowiadają o swoim życiu. Dodatkowo publikują informacje w tym wyjątkowym czasie, kiedy spodziewają się tak długo wyczekiwanego dziecka. O ciąży Gosi zrobiło się głośno głównie dlatego, że para zdecydowała się na sztuczne zapłodnienie. Warto wspomnieć, że przyszła mama napisała również książkę pt. „In vitro. Rozmowy intymne”.

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła synkowi 5 wózków!

Gosia wraz z Radkiem przygotowują się na przyjście na świat swojego synka. Co ciekawe, prezenterka zdradziła, że wyburzono w ich domu ścianę, aby powiększyć pokój dziecięcy:

„Wyburzyliśmy ścianę, by powiększyć pokój i wstawić do niego łóżeczko i komodę z przewijakiem. Wygospodarowaliśmy też miejsce na rzeczy, których przybywa w lawinowym tempie.”

W rozmowie z tygodnikiem Party, Gosia zdradziła również, że mimo panującej epidemii koronawirusa i zakazie wychodzenia z domu nie narzeka na brak zajęć. Wciąż ma dużo energii do działania, a samopoczucie zdecydowanie jej dopisuje.

„Śledzę wszystkie doniesienia o koronawirusie i z pokorą stosuję się do rekomendowanej w związku z nim kwarantanny. Odwołałam cztery duże eventy, w których miałam wziąć udział, i spędzamy ten czas rodzinnie” – dodała.

View this post on Instagram

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych – od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk – przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu … itd 😁 3. Zdrowe żywienie – to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy 😄 to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch – tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to 😁 i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży 👍szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą😉 Last but not least 5. Dobre nastawienie – można się dołować, martwić, czarnowidzieć, ale teraz to i tak nie ma sensu. Teraz i tak nie możemy nic zrobić. Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciagle pamietam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Przyszli rodzice mają również przygotowaną wyprawkę dla dziecka, Gosia w wywiadzie zdradziła:

„Tych malutkich ubranek i akcesoriów mam aż za dużo, więc na pewno się nimi podzielę. Wybieranie wózka również mamy z Radosławem z głowy, bo w domu stoi pięć różnych modeli.”

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry