Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się do poprawienia biustu. Szczerze odpowiedziała internautce!

16 stycznia 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek-Majdan otwarcie przyznała się do poprawienia swojego biustu. Jak na jej odpowiedź zareagowali internauci? Będziecie w szoku!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju. Swoją karierę rozpoczęła prowadząc takie programy jak “Perfekcyjna pani domu” czy “Bitwa o dom”. Gosia szybko zdobyła sympatię telewidzów i wykorzystała swój potencjał. Obecnie jest czołową gwiazdą polskiego show-biznesu, a jej popularność stale rośnie. Co więcej, ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan była jedną z najgłośniejszych w polskich mediach. Przypomnijmy, że dokładnie 10 czerwca Perfekcyjna pani domu przywitała na świecie swojego trzeciego synka – Henia.

Warto wspomnieć, że synek Gosi i Radka Majdana został poczęty dzięki metodzie in vitro. Świeżo upieczeni rodzice nie kryli się z tą informacją, wręcz przeciwnie! Nagłośnili problem bezpłodności w naszym kraju, a Małgorzata założyła nawet fundację walczącą z bezpłodnością i napisała książkę pt. „In Vitro. Rozmowy intymne”.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek klnie podczas sesji zdjęciowej! Takiej jej nie znacie!

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się do poprawienia biustu

Gosia niezwykle aktywnie działa w social mediach, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,4 mln osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem. Internauci nie tylko ochoczo śledzą życie celebrytki, ale również komentują dodawane przez nią zdjęcia. Małgorzata słynie ze swojej otwartości i szczerości do bólu. Celebrytka regularnie odpowiada także na komentarze internautów, nawet te zgryźliwe. Odpisuje z dystansem, półżartem i nie brakuje także ciętych ripost.

Wygląd świeżo upieczonej mamy jest często komentowanym tematem w sieci. Tym bardziej, ze Gosia zaledwie kilka miesięcy temu urodziła dziecko. Włożyła ogrom pracy, aby wrócić do sylwetki sprzed ciąży, a internauci wciąż zasypują ją pytaniami, jak to zrobiła.

Na jednym z najnowszych zdjęć Gosia pozuje u boku męża w samym bikini. Niewątpliwie największą uwagę przyciąga atrakcyjna sylwetka gwiazdy. Jedna z internautek zapytała, jak to możliwe, aby po 3 ciążach mieć taki biust.

“Jak to można mieć taki biust po 3 ciążach….. ja pytam no jak??”zapytała ze zdziwieniem internautka.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się, ze poprawiała swój biust. W odpowiedzi oznaczyła nawet klinikę, która zajęła się jej wyglądem.

Komentarz Małgorzaty spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem. Kobiety po raz kolejny doceniły szczerość celebrytki. Warto dodać, że gwiazda wielokrotnie mówiła o zabiegach, którym się poddała.

A Wy doceniacie szczerość Gosi?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej