Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek – Majdan PUCHNIE w oczach! Wyznała PRAWDĘ o swoim stanie!

News

Małgorzata Rozenek – Majdan PUCHNIE w oczach! Wyznała PRAWDĘ o swoim stanie!

Małgorzata Rozenek – Majdan jest matką dwóch wspaniałych chłopców, którzy przyszli na świat, dzięki metodzie in vitro, na którą zdecydowała się z byłym mężem.
Obecnie Małgorzata wraz z Radosławem Majdanem starają się o wspólne dziecko. Gwiazda nie ukrywa swoich kobiecych problemów i otwarcie mówi o tym, że procedura in vitro i tym razem jest jedyną nadzieją.
Jak czuje się gwiazda? Przekonajcie się!

Majdanowie postanowili, że owocem ich wielkiej miłości będzie wspólne dziecko. Para rozpoczęła przygotowania i podjęła walkę!
Niezbędna jest metoda in vitro, w której Małgosia jest, można powiedzieć, specjalistką i wie dosłownie wszystko!
Niedawno gwiazda wydała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”. Projekt ten jest zbiorem rozmów trzynastu ekspertów, którzy mają odmienne spojrzenie na ten temat. W książce Małgorzata podzieliła się również swoimi problemami, które spotkały ją podczas walki o macierzyństwo.

Majdanowie to jedna z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie. Wspólnie, otwarcie mówią o swojej miłości oraz nie ukrywają problemów, które towarzyszą im podczas starania się o upragnione dziecko. W wywiadzie dla „Party” Małgorzata wyznała:

„Marzymy z Radosławem, by zostać rodzicami, ale spełnienie tego marzenia nie jest takie proste. Naszą jedyną nadzieją jest procedura in vitro, przez którą przechodzimy. Świadomie zdecydowałam się mówić głośno o problemie niepłodności i trudnościach z zajściem w upragnioną ciążę, z którymi obecnie boryka się wiele kobiet, par.”

Gwiazda dodała również, swoje wielkie niezadowolenie z faktu, że jesteśmy jedynym krajem, w którym ludzie są tak podzieleni podejściem do tej metody:

„Wkurza mnie, że jesteśmy jedynym krajem w Europie, w którym nie ma refundacji in vitro, że dzieli się ludzi na biednych i bogatych i tylko wybranym daje możliwość zostania rodzicami. W swojej książce oddałam głos 13 osobom, które mają zupełnie różne spojrzenie na ten problem. Mam nadzieję, że da to początek głośnej i pozbawionej fałszywego wstydu dyskusji. I będę o to walczyć w imieniu wszystkich kobiet.”

Małgorzata słynie z pięknej sylwetki, o której pisaliśmy TUTAJ. Mimo wieku jest jedną z najseksowniejszych kobiet na polskim rynku. Gwiazda nie ukrywa, że jej figura mocno się zmienia, ale dodaje, że jest gotowa na takie poświęcenie.

„I pal licho, że moje ciało się zmienia, że puchnę w oczach i mam kłopoty ze snem – bo to są skutki uboczne terapii. To nie jest ważne! Jestem panią pączek! Ale i tak jestem szczęściarą, bo leczenie aż tak bardzo nie odbija się na moim samopoczuciu” – wyznała Małgosia na łamach „Party”. 

Para mocno wierzy w to, że próby przyniosą rezultat, choć są świadomi, że wszystko może zakończyć się niepowodzeniem:

„Wciąż wierzymy i mamy nadzieję że się uda, choć nasze próby na razie nie przynoszą rezultatu. Niestety, w trakcie leczenia przychodzi najgorszy moment, kiedy musisz powiedzieć dość, bo wiesz, że to już koniec, że wyczerpałaś wszystkie możliwości i nie ma nic więcej…”

Trzymamy kciuki, żeby Małgorzata i Radosław spełnili swoje marzenie i zostali rodzicami!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry