Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza swój sekret co robić, by tak wyglądać! Przekonajcie się!

14 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z internautami swoim sekretem. Przyznała jak wygląda jej dieta, która powoduje, że jej sylwetka zapiera dech w piersiach! To nie jest wcale trudne! Przekonajcie się!

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek-Majdan

Rozenek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVNu. W zakamarkach Internetu można trafić na stare zdjęcia Małgosi, sprzed lat. Gwiazda znacznie różni się od czasów obecnych. Przeszła ogromną metamorfozę!

ZOBACZ TAKŻE: Fani krytykują zdjęcie Rozenek-Majdan! „(…)stylizacja wulgarna i otoczenie brzydkie”!

Małgorzata Rozenek niewątpliwie jest jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie.
Atletyczna sylwetka, smukłe nogi, płaski brzuch gwiazda podkreśla stylizacjami, zazwyczaj bardzo seksownymi uwydatniającymi jej kobiece kształty.

Dieta Rozenek

W jednym z wywiadów dla Gali, Małgorzata zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki. Oprócz aktywności fizycznej i treningów, które towarzyszą jej na co dzień, przeszła na wegetarianizm. Wykluczyła również ze swojej diety cukier i ograniczyła nabiał:

“Gdy odstawiłam mięso, zaczęłam uważniej przyglądać się swojej diecie, można powiedzieć, że po odstawieniu mięsa kolejnym naturalnym dla mnie krokiem było wykluczenie przetworzonego cukru z diety oraz stopniowe ograniczenie nabiału. […] Coraz częściej zastępuje go alternatywami roślinnymi np. mleko krowie zamieniam na mleko owsiane. Jeżeli kupuje twarogi to w sklepach z ekologiczną żywnością, wtedy mam większą pewność co do ich jakości. Po ryby sięgam sporadycznie.”

Zdradziła również kilka porad. Poinformowała, że każdy dzień rozpoczyna od szklanki wody z cytryną, po godzinie 18:00 nie sięga po owoce, a swój ostatni posiłek spożywa godzinę później.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Ćwiczenia Rozenek

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan odważnie wyeksponowała kobiece kształty – ten kadr zrobi na Was wrażenie!

Gospodyni Projektu Lady przyznała się, że utrzymanie szczupłej sylwetki w jej przypadku nie jest takie proste. Jak się okazuje, ma tendencję do tycia. W rozmowie z Jastrząbpost przyznała:

“Ja jeszcze z czasów szkoły baletowej wiem, że pewnych rzeczy nie wolno jeść. Należy naprawdę zwracać uwagę na to, co jemy, ale z drugiej strony jestem też osobą, która w niektórych sytuacjach bardzo łatwo przybiera na wadze. Później zaczęłam interesować się wpływem diety na nasze zdrowie, jak rozpoczęliśmy starania o dziecko. To ma naprawdę ogromny wpływ i jesteśmy w stanie wpłynąć na swoją płodność i płodność swojego mężczyzny tym, co jemy.”

Małgosia zdradziła, że odstawienie cukru nie poszło jej wcale tak łatwo i ten czas kojarzy jej się okropnie, ale przyznaje, że życie bez słodyczy jest dużo prostsze i znacznie zdrowsze!

Gwiazda zachwyca swoją sylwetką i bez wątpienia takiej figury może pozazdrościć jej nie jedna dwudziestolatka!

My jesteśmy pod wrażeniem sylwetki Małgorzaty, a Wy?

Źródło: Gala, Jastrząbpost, Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej