Małgorzata Rozenek-Majdan w kurtce polskiego projektanta! Zobaczcie ile kosztuje!

2 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Małgorzata Rozenek-Majdan w kurtce polskiego projektanta! Puchowa kurtka pochodzi z kampanii Roberta Kupisza i marki Tiffi. Znamy jej cenę!

Małgorzata Rozenek-Majdan z wykształcenia jest prawnikiem. W 2004 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Małgosia uczęszczała również do szkoły baletowej przez dziewięć lat.

Małgorzata Rozenek zasłynęła w programie telewizji TVN „Perfekcyjna Pani domu”. W każdym odcinku oferowała uczestnikom przyspieszony kurs idealnego prowadzenia domu. Małgosia jest autorką kilku poradników pod tytułem: Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu, Jak dbać o siebie perfekcyjnie oraz Perfekcyjny ślub.

Małgosia ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza ze swoim byłym mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem. Obecnie celebrytka związana jest z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Ich bajeczny ślub odbył się w Konstancinie pod Warszawą we wrześniu 2016 roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan w kurtce polskiego projektanta!

Najbardziej znany projektant mody, stylista fryzur oraz tancerz Robert Kupisz połączył swoje siły z polską marką Tiffi. Stworzyli kolekcję kurtek, płaszczy i kamizelek na sezon jesień/zima na rok 2019/2020. Projektant Robert Kupisz stworzył awangardową kolekcję, wpisującą się w najnowsze trendy. Skierowana do kobiet i mężczyzn kolekcja na pewno przypadnie wszystkim do gustu.

Na najnowszym zdjęciu na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan możemy ją zobaczyć w puchowej kurtce z kolekcji QΠШ Robert Kupisz x TIFFI. Kurtka jest asymetrycznej długości, posiada ozdobne zamki i kaptur. Na całej kurtce dominuje nadruk multiplikowanego logo. Okrycie wierzchnie występuje w trzech kolorach (jasnoróżowy, szary, czarny) oraz w różnych rozmiarach. Cena, jaką musimy zapłacić za kurtkę to 1490 złotych!

Niedawno mogliśmy ujrzeć najnowszą kolekcję kurtek zimowych marki Tiffi stworzoną przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Wspólnie zaprojektowali dwa modele okryć wierzchnich. Kolekcja „Lady M to lekko rozkloszowane, pikowane modele. Występują w kolorze czarnym oraz czerwonym. Ten krój kurtki idealnie sprawdzi się do codziennych stylizacji do szkoły, pracy czy na spotkania ze znajomymi. Cena kurtki to 899 złotych, a część dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na fundację Małgorzaty Rozenek-Majdan.

A Wam jak podoba się kolekcja Małgosi dla marki Tiffi oraz kampania Roberta Kupisza, która również została stworzona dla polskiej marki odzieżowej?

Tutaj możecie zobaczyć niesamowitą stylizację Małgosi w butach marki
Balenciaga.


Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz