Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała rodziców chrzestnych!

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała rodziców chrzestnych!

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała już rodziców chrzestnych dla Edwarda. Co ciekawe, tych samych mają jej starsi synowie. To dosyć niestandardowy wybór.

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan jest niezwykle medialnym i bezustannie śledzonym wydarzeniem. Razem ze swoim mężem Radkiem długo starali się o dziecko, jednak bez efektów. Wówczas zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie! Małgorzata założyła również fundację wspierającą i pomagającą osobom niepłodnym. Szerzy również wiedzę i świadomość dotyczącą in vitro. Więcej informacji o fundacji znajdziesz TUTAJ.

View this post on Instagram

Kochane, od dzisiaj swoją działalność rozpoczyna moja Fundacja @mrm_fundacja 💪 Niestety Konferencja w Senacie, na której miała nastąpić oficjalna inauguracja naszej działalności nie odbyła się ze względu na zagrożenie koronawirusem. No cóż, przecież najważniejsze jest jednak zdrowie i bezpieczeństwo. Wczoraj obchodziłyśmy nasz dzień, obdarowane zostałyśmy kwiatami i miłymi słowami, ale największy prezent możemy dla siebie zrobić My – badajmy się ‼️ Celem @mrm_fundacja jest wyrównywanie dostępu do specjalistycznych usług medycznych i umożliwianie leczenia osobom niezamożnym. Będziemy promować rodzicielstwo i zabiegać o pomoc państwa w tym zakresie. Dlatego pragniemy wspierać rozwój nauki i wiedzy medycznej w zakresie leczenia niepłodności par i popularyzować wiedzę o przekazywaniu życia, profilaktyce niepłodności, chorób przenoszonych drogą płciową i chorób nowotworowych. Celem Fundacji w roku 2020 jest przebadanie AMH jak największej ilości kobiet. Dzięki współpracy z ALAB Laboratoria wierzymy, a nawet jesteśmy pewni, że się nam uda! Zapraszam na naszą stronę internetową mrmfundacja.pl tam znajdziecie wszelkie informacje 😁Planujemy również Dzień Otwarty naszej Fundacji, będzie można wpaść do jej siedziby, spotkać się z nami i o wszystko wypytać. O terminie poinformuję wkrótce. Dla mnie data 8 marca od teraz będzie jednym z ważniejszych dni w życiu, moja Fundacja powstała z potrzeby serca i ta data jest początkiem nowej przygody i moim najlepszym prezentem na Dzień Kobiet! 💐 📸@martawojtal

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała rodziców chrzestnych dla swojego syna

Małgosi poród przewidywany jest na czerwiec. Perfekcyjna pani domu w jednym z wywiadów zdradziła, że gdy dziecko się urodzi, z całą rodziną przeprowadzą się na kilka miesięcy za granice. Rozenek wróci na antenę dopiero późną jesienią.

Małgorzata i Radosław zdradzili, kim będą rodzice chrzestni Edwarda. To bardzo niestandardowy i rzadko spotykany wybór!

View this post on Instagram

Coat @wild.mascot

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Okazuje się, że rodzicami chrzestnymi jej dwóch starszych synów są rodzice Małgosi. Tym razem wybór padł ponownie taki sam. Ponadto, Rozenek zaznaczyła, że przyjaźnie różnie się układają, a relacje z czasem mogą się rozluźnić. W rozmowie z reporterem poinformowała:

„Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem wybór również może paść na moich rodziców.”

Co sądzicie o takim niestandardowym wyborze?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry