Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek obraziła prezydenta?! Za to może grozić wysoka kara!

Małgorzata Rozenek obraziła prezydenta

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek obraziła prezydenta?! Za to może grozić wysoka kara!

Wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan w mediach społecznościowych odbił się szerokim echem w sieci. Co więcej, po paru dniach post Perfekcyjnej zniknął z jej profilu. Dlaczego zdecydowała się go usunąć i co może grozić za tak ostre słowa w stronę głowy naszego państwa? Czy swoim wpisem Małgorzata Rozenek obraziła prezydenta?

Od kilku dni temat aborcji niemal całkowicie zasłonił pandemię koronawirusa. Po decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października zakazał usuwania ciąży w wypadku poważnego uszkodzenia lub wad płodu, tysiące kobiet wyszło na ulice domagając się zmiany wyroku. Od tygodni w Polsce mają miejsca liczne manifestacje, a znane osoby dają wyraz swojemu niezadowoleniu wyrokiem TK.

Gwiazdy poza tym, że czynnie uczestniczą w manifestacjach, wyrażają swój sprzeciw również w mediach społecznościowych, gdzie publikują mocne posty odnośnie tej decyzji. Jedną z takich osób, która dosadnie wyraziła swoje zdanie w tej sprawie, jest Małgorzata Rozenek-Majdan.

„Jarosławie Kaczyński, jedyna c***, którą możesz zarządzać jest Andrzej Duda.”– tak zaczynał się jej obszerny post, który po kilku dniach zniknął z jej profilu.

Zobaczcie cały wpis: Rozenek zmiażdżyła polityków PiS! Mocny i odważny wpis gwiazdy!

Wszystko wskazuje na to, że post musiał zostać usunięty. Co więcej, za zniewagę głowy państwa mogą grozić poważne konsekwencje. Zobaczcie!

Małgorzata Rozenek obraziła prezydenta?!

Choć na profilu Rozenek pojawił się kolejny post odnośnie wyroku TK, to wielu internautów zaczęło dopytywać, dlaczego usunęła poprzedni. Jak zaznaczyła:

„Przyjdzie czas to wyjaśnię. Serio teraz nie mogę”

Co więcej, wielu obserwatorów jej profilu zwróciło uwagę na to, że być może Małgorzata zdecydowała się na usunięcie poprzedniego postu ze względu na obrazę w nim głowy naszego państwa. Dodajmy, że za znieważenie polskiego prezydenta można trafić do więzienia nawet na 3 lata.

„Zgodnie z treścią przepisu art. 135 paragraf 2, ten, kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3″

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać, aż Małgorzata Rozenek sama skomentuje sprawę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry