Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów! Nie dajcie się nabrać!

17 lutego 2021
Przez: : J.J

Małgorzata Rozenek musiała zmierzyć się z ciemną stroną popularności. Sprawa lada chwila trafi na policję. Zobaczcie, co dokładnie wydarzyło się w jej życiu.

Kariera Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan swoją karierę zawodową rozpoczęła lata temu. Pomimo tego wciąż jest na topie. Śmiało powiedzieć można, że jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Małgosia ma na swoim koncie przeróżne angaże. W ostatnich miesiącach wystąpiła w programie Rozenek cudnie chudnie, w którym prezentowała, jak wyglądała jej droga do formy sprzed ciąży. Małgosia miała również swój debiut aktorski w filmie Patryka Vegi oraz wystąpiła w roli gospodyni w kolejnym sezonie Projektu Lady. Będąc w ciąży Rozenek wydała książkę – poradnik, która jest idealną propozycją dla wszystkich kobiet oczekujących dzieci Świadoma mama. Oprócz tego cały czas widzimy Małgorzatę w różnego rodzaju reklamach przeróżnych produktów, zarówno w telewizji jak i na jej profilu w mediach społecznościowych.

Zobaczcie również: Rozenek zdradziła sekret swojej szczupłej figury

Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów

Popularność ma również i ciemne strony i właśnie teraz przekonała się o tym Małgorzata. Jak się okazuje, jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany w celu wyłudzenia pieniędzy. Rozenek postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zamierza zgłosić sprawę na policję. W rozmowie z Plotkiem przyznała:

„W środę mamy spotkanie w komendzie policji, gdzie musimy zgłosić wykorzystywanie mojej tożsamości.”

Małgosia dodała, że sama była w szoku, gdy zobaczyła niemalże idealnie zmontowane fragmenty jej różnych wypowiedzi stąd jej obawa, że ktoś da się oszukać:

„W internecie są transmisje, które są przygotowane tak dobrze, tak wiarygodnie i mają na celu wyłudzenie pieniędzy od ludzi. Ja to sama widziałam. Byłam zaskoczona tym, jak ktoś dobrze zmontował fragmenty moich live’ów. Słowa są tak ponakładane, że wygląda to jak deep fake. Po raz pierwszy byłam zszokowana. Będziemy to zgłaszać. Nie chcę, aby ktokolwiek i kiedykolwiek pomyślał, że mam coś z tym wspólnego”

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej