Małgorzata Rozenek przefarbowała włosy! Już nie jest blondynką!

16 marca 2023
Przez: : M.S.

Perfekcyjna pani domu wybrała się do fryzjera i dokonała sporej zmiany. MAłosia Rozenek-Majdan przefarbowała włosy. i już nie jest blondynką. Jak wygląda w nowym wydaniu? Co na to jej mąż Radek?

Kariera Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych celebrytek w polskim show-biznesie. Swoją popularność zdobyła dzięki prowadzeniu programu Perfekcyjna Pani Domu. Później zatrudniona została przy reality-show Projekt Lady. Aktualnie Małgosia Rozenek wraz z Krzysztofem Skórzyński jest gospodynią porannego pasma w stacji TVN – Dzień dobry TVN.

Z racji swojego zamiłowania modą celebrytka stworzyła markę odzieżową Mrs. Drama, która cieszy się ogromną popularnością.

ZOBACZ TAKŻE: Małgosia Rozenek-Majdan w mega drogim płaszczu

Prywatnie perfekcyjna pai domu jest żoną byłego piłkarza Radosława Majdana, z którym ma synka Henryka. Z pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Małgosia Rozenek-Majdan przefarbowała włosy!

Małgosia nie ukrywa, że bardzo lubi dbać o swój wygląd. Od dłuższego czasu dużo ćwiczy dzięki czemu może pochwalić się nienaganną sylwetką. Celebrytka bardzo często odwiedza centra urody oraz fryzjerów, którzy dbają o jej nieskazitelny wygląd. Tym razem Małgosia wybrała się do fryzjera i zdecydowała się na nie małą metamorfozę. Słynąca z długich blond włosów perfekcyjna pani domu przyciemniła włosy i pozbyła się jasnego koloru!

Rozenek-Majdan zafarbowała włosy
Rozenek-Majdan zafarbowała włosy

Swoją metamorfozą Rozenek-Majdan pochwaliła się na swoim Instagramie, gdzie zamieściła relację ze swojej wizyty w salonie fryzjerskim. Celebrytka pokazała się po metamorfozie i trzeba przyznać, że Małgosia ma zdecydowanie ciemniejsze włosy niż do tej pory.

Jak Wam się podoba perfekcyjna pani domu w nowym wydaniu?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej