Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez znanego stylistę!

Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez znanego stylistę!

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez znanego stylistę. Gwiazda zamiast ukrywać swój ciążowy brzuszek, postanowiła go zacząć eksponować. Mimo, że ostatnio nie słyszeliśmy za wiele o Pilchu, to postanowił zabrać głos w sprawie stylu Perfekcyjnej Pani Domu! Na co zwrócił uwagę?

Małgorzata Rozenek w ciąży

Gwiazda jest obecnie w trzeciej ciąży. W połowie roku 2020 Małgosia urodzi następne dziecko. O tej wspaniałej nowinie dowiedzieliśmy się w czasie koncertu IRA. Wiadomością podzielił się sam Artur Gadowski, lider zespołu. Do tej pory przyszli rodzice zbierają maskę gratulacji od fanów i innych gwiazd.

Małgorzata Rozenek stylizacje

Przyszła mama niewątpliwie zwraca uwagę na to, co na siebie zakłada. Co więcej, chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pokazuje się w swoich stylizacjach. Kreacje Małgosi nierzadko są odważne i budzą kontrowersje wśród obserwatorów. Krzysztof Pilszczyński nie jest zbyt wielkim fanem jej ubioru. Z racji, że jest cenionym stylistą, agencja Newseria Lifestyle poprosiła go o ocenienie wyglądu Małgosi:

Od matek oczekujemy klasy. Niech będzie mini, ale supermini to już przesada. Małgorzata Rozenek ma fajną fryzurę, ostatnio nowe cięcie, bardziej wyraziste, agresywne. Myślę, że chciała pokazać swój charakter. Jednak uważam, że styl pani Małgorzaty to przesada. Jak ktoś chce nosić tytuł Lady Margaret, to długość zobowiązuje

Oprócz tego, stylista dodał również dość ostre słowa:

Chciałbym poznać jej mamę i zapytać się, czy jest zadowolona ze stylu córki. Lady Margaret ma dzieci, więc myślę, że powinna pomyśleć o tym, co będzie za 10 lat, czego by chciała jako matka

Wypowiedź nie przypadła do gustu fanom Rozenek, którzy od razu stanęli w jej obronie:

Wkurza mnie takie męskie patrzenie z góry na kobiety. Wyjdzie taki mądrala ze swoim „od matek oczekujemy klasy”, a potem kobiety w ciąży dołują się że nie wyglądają wystarczająco dobrze.


Wygląda pięknie i żałosne są te opinie. Bo jeżeli by się nie przyznała, że jest w ciąży, to byłoby ok.

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez znanego stylistę, lecz czy słusznie? Co sądzicie o stylu Perfekcyjnej Pani Domu, podoba wam się, czy może gustujecie w innym wyczuciu stylu?

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry