Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek w ciąży! Majdan potwierdził!

Małgorzata Rozenek w ciąży!

News

Małgorzata Rozenek w ciąży! Majdan potwierdził!

To wspaniała nowina! Małgorzata Rozenek w ciąży, co potwierdził jej mąż Radosław Majdan! Zobaczcie wpis piłkarza!

Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan są małżeństwem od ponad trzech lat. Chociaż perfekycjna pani domu ma już dwójkę synów z pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, para bardzo starała się o swojego wspólnego potomka.

Małgosia nigdy nie ukrywała, że w przeszłości miała problemy z zajściem w ciążę i poddała się zabiegom in vitro, dzięki którym przyszli na świat jej synowie. Gwiazda walczy również o refundację tego zabiegu, gdyż zdaje sobie sprawę jakie są koszty, na które nie każda para pragnąca dziecka może sobie pozwolić.

Tym razem również bitwa o to, by móc cieszyć się stanem błogosławionym była zawzięta. O tym, że Majdanowie starają się o dziecko media rozpisywały się już od dłuższego czasu. Małgosia głośno mówiła o tym, że poddawana jest zabiegom in vitro. Zapowiedziała, że jeśli się nie uda zajść w ciążę do końca roku, to gotowi są na adopcję.

Małgorzata Rozenek w ciąży

Jak się jednak okazuje, Majdanowie niedługo zostaną rodzicami! Małgosia jest w ciąży o czym poinformował Radosław Majdan na swoim profilu na Instagramie. Wcześniej podczas koncertu zespołu IRA, wokalista zespołu, który prywatnie jest przyjacielem Radka, pogratulował Majdanowi przyszłego ojcostwa.

Po tym, Radosław opublikował na Instagramie wpis, w którym ogłosił wspaniałą nowinę!

„W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze 🎸💪”

Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od przyjaciół i osób ze świata show- biznesu!

„Gratulacje 👏👏👏” – napisała Ania Lewandowska

„Ale pięknie”– skomentował Qczaj.

My również serdecznie gratulujemy i życzymy zdrówka dla Małgosi i maleństwa!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry