Połącz się z nami

Małgorzata Rozenek w dopasowanej kreacji na prezentacji wiosennej ramówki TVN! Szykownie?

News

Małgorzata Rozenek w dopasowanej kreacji na prezentacji wiosennej ramówki TVN! Szykownie?

Za nami wiosenna ramówka stacji TVN, która zebrała w jednym miejscu największe gwiazdy stacji oraz polskiego show-biznesu. Niewątpliwie jedną z osób, która przyciągała wzrok fotoreporterów była ciężarna prowadząca „Projekt Lady”. Małgorzata Rozenek w dopasowanej kreacji zrobiła prawdziwą furorę.

Zobaczcie, jaką stylizację wybrała prowadząca „Projekt Lady”. Ta sukienka cudownie podkreśliła ciążowe krągłości Małgorzaty!

25 lutego jedna z największych stacji telewizyjnych ogłosiła, co tej wiosny jej widzowie będą mogli oglądać na antenie TVN. Bez wątpienia komercyjna przygotowała bardzo ciekawą ofertę. Na ekranach telewizorów pojawią się znane i uwielbiane programy oraz kilka zaskakujących nowości. Zapewne żaden widz, który uważnie przygląda się ramówce stacji TVN, nie wyobraża sobie najbliższych wieczorów bez „Masterchefa”, „Kuchennych Rewolucji”, „Kuba Wojewódzki Show” czy „Milionerów”. Na ekrany powróci równieżAmeryka Express” z nową prowadzącą oraz „Projekt Lady”. Z nowości typu reality-show widzowie zobaczą „Hotel Paradise”, który miał premierę 24 lutego.

Do uwielbianych seriali stacji TVN tym razem dołączy „Motyw” oraz „Kod Genetyczny”.

Małgorzata Rozenek w dopasowanej kreacji!

Małgorzata Rozenek-Majdan już po raz piąty zagości na ekranach stacji TVN jako prowadząca „Projekt Lady”. Niepokorne uczestniczki, które zgłaszały się do show, aby przed kamerami uczyć się dobrych manier, zawsze mogły liczyć na wsparcie Małgosi, która dodatkowo motywowała je do walki o zwycięstwo.

Już niedługo kolejny piąty sezon „Projektu Lady”. Nic zatem dziwnego, że podczas wiosennej ramówce stacji TVN pojawiła się także jego prowadząca. Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w dopasowanej kreacji koloru czarnego, która bardzo podkreśliła jej coraz większy ciążowy brzuch. Do zjawiskowej sukni gwiazda „Projektu Lady” dobrała długą narzutę ozdobioną mieniącymi się kamyczkami oraz gwiazdami.

Małgorzata Rozenek-Majdan razem ze swoim mężem Radosławem już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Prowadząca „Projekt Lady” ze względu na swój błogosławiony stan, na ekranie reality-show, do którego rozpoczęły się już zdjęcia, pojawi się zatem z widocznym brzuszkiem.

A jak Wam podobała się Małgorzata Rozenek w dopasowanej kreacji na prezentacji wiosennej ramówki TVN?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry