Małgorzata Rozenek: [wiek, programy, Radosław Majdan, dzieci, Instagram]

10 grudnia 2020
Przez: : KS

Małgorzata Rozenek to bez dwóch zdań jedna z najbardziej znanych celebrytek w Polsce. Przebiegiem jej kariery, a także życia prywatnego interesuje się naprawdę wile osób. Jeśli również chcielibyście dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek: wiek

Na temat wieku popularnej Perfekcyjnej Pani Domu w sieci panują niekończące się dyskusje. Wiele osób zarzuca jej, że zdecydowanie zaniża swój wiek. Z informacji, do jakich udało nam się dotrzeć dowiedzieliśmy się, że urodziła się 1 czerwca 1978 roku, w związku z czym ma ponad 40 lat. Pochodzi z Warszawy, gdzie jako nastolatka ukończyła szkołę baletową. Następnie została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorką kilku książek.

Zobacz także: Małgosia Rozenek ukrywa swój wiek? Wpadła w furię!

Małgorzata Rozenek: programy

Wielką popularność przyniosły jej występy w telewizji. Zazwyczaj poruszały one tematykę lifestylową. Między innymi, widzowie mieli okazje oglądać ją w roli prowadzącej ,,Perfekcyjna Pani Domu’’, ,,Piekielny hotel’’ oraz ,,Projekt Lady’’. Oprócz tego, gościnnie pojawiła się w ,,Project Runway’’ i ,,Bitwa o dom’’. Wraz z obecnym mężem Radosławem Majdanem była uczestniczką ,,Azja Express’’, a głównymi bohaterami ,,Iron Majdan’’.

Zobacz także: Rozenek ma nowy biznes! Nie zwalnia tempa!

Małgorzata Rozenek: mąż

Okazuje się, że gwiazda była już trzykrotnie mężatką. Jej pierwszym partnerem życiowym był Łukasz Bukaczewski. Kolejno wyszła za mąż za aktora Jacka Rozenka, z którym rozwiodła się w 2013 roku, o czym aż huczało w mediach. Aktualnie jest związana z byłym reprezentantem Polski w piłkę nożną – Radosławem Majdanem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek: dzieci

Kobieta jest matką trójki dzieci. Dwóch synów: Stanisław i Tadeusz, którzy są owocem jej związku z drugim mężem Jackiem Rozenkiem. W 2020 roku na świecie pojawił się Henryk, którego ojcem jest były piłkarz. Ich wspólne zdjęcia często możemy odnaleźć na jej mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek: Instagram

Rozenek-Majdan prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @m_rozenek. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 1,4 miliona użytkowników.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgk-Majdan (@m_rozenek)

Źródło: Instagram Małgosi Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz