Połącz się z nami

Małgorzata Socha coraz chudsza! Fani pieją z zachwytu!

Zdrowie i dieta

Małgorzata Socha coraz chudsza! Fani pieją z zachwytu!

Małgorzata Socha coraz chudsza!
Aktorka zaprezentowała się swoim fanom w jesiennej stylizacji. To, co zwróciło uwagę internautów, to nie dobrana kreacja, a coraz to lepsza figura Sochy! W komentarzach, aż zawrzało od pochlebnych wyznań internautów!


Małgorzata Socha skończyła w tym roku 39 lat. Znana jest głównie z ról w polskich serialach tj. „Na Wspólnej”, „BrzydUla” czy „Przyjaciółki”.

Prywatnie żona inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym wzięła ślub ponad 11 lat temu! Dodatkowo mama na cały etat trójki dzieci-Zofii, Basi i Stanisława!

Małgorzata pomimo czasu spędzonego na wychowywaniu swoich dzieci jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się zarówno momentami ze swojej kariery zawodowej, jak i prywatnego życia.  Nic zatem dziwnego, że masa fanów na bieżąco śledzi jej poczynienia.
Jej profil na Instagramie śledzi ponad 750 tysięcy obserwujących!

Małgorzata Socha coraz chudsza!

Pomimo przejścia trzech ciąż figura Sochy zaskakuje.
Takiego ciała bowiem może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka! Niejednokrotnie podkreślaliśmy ogromną metamorfozę, jaką przeszła oraz zwracaliśmy uwagę na jej, coraz to lepszą, nienaganną figurę.

Małgorzata niedawno dodała na swój profil, na Instagramie zdjęcie z jesiennego spaceru. Płaszcz wiązany w talii skórzanym paskiem podkreślił jej talię osy i szczupłą sylwetkę.

Socha podzieliła się jeszcze jedną fotografią, która podkreśla jej szczupłą figurę . Aktorka zaprezentowała się w długich wężowych kozakach i jasnych, dopasowanych jeansach.

Fani w komentarzach skomplementowali figurę Sochy. Twierdząc, że dojścia do takiej sylwetki po trzech porodach graniczy z cudem.

Zastanawiacie się jak dojść do takiej figury?

Socha nie ukrywa swojej aktywności fizycznej. Chętni dzieli się fanami swoją zdrową dietą i masą ćwiczeń, dzięki, którym doszła do perfekcyjnej sylwetki. Niedawno informowaliśmy Was o sposobie Sochy na idealną figurę. Aktorka przyznała wówczas, że najważniejsza jest dieta, ćwiczenia i konsekwencja – więcej na temat idealnej figury przeczytacie TUTAJ!

A Wam, jak podoba się figura Małgorzaty Sochy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry