Połącz się z nami

Małgorzata Socha o roli matki! Co daje jej siłę do działania?

Z życia gwiazd

Małgorzata Socha o roli matki! Co daje jej siłę do działania?

Małgorzata Socha pomimo swojego intensywnego życia zawodowego świetnie odnajduje się w roli matki trójki pociech! Zobaczcie, dzięki czemu ma siłę, by łączyć pracę z rodzicielstwem! Małgorzata Socha o roli matki!

Małgorzata Socha to aktorka polska, którą mieliśmy możliwość podziwiać zarówno w licznych serialach jak i na ekranach kin. Dodatkowo niejednokrotnie udowodniła swoją smykałkę do mody. Nie bez powodu Małgorzata przez wielu uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. W zeszłym roku odniosła ogromny sukces tworząc własną kolekcję ubrań, dla znanej sieciówki – o tym możecie przeczytać TUTAJ.

Małgorzata Socha o roli matki! Co daje jej siłę do działania?

Wysokie tempo zawodowe Socha musi łączyć z życiem rodzinnym. Wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje trójkę dzieci – Zofię, która przyszła na świat w 2013 roku, Barbarę – urodzoną w 2017 roku oraz Stanisława zaledwie rok później. W jednym z wywiadów dla „Jastrząbpost” przyznała, co daje jej motywację do dzielenia pracy z życiem prywatnym. Dodała również, że choć czasami lubi zadbać o siebie i opuścić rodzinne mury, w domu skupia się w 100% na rodzinie:

„Dobrze się czasem pomalować, poczuć kobietą, założyć sukienkę. Staram się nie myśleć o tym, że czegoś mi się nie chcę, bo nie ma takiej możliwości. Jak ma się trójkę dzieci, to musi mi się chcieć, żeby to wszystko szło do przodu. Nie mam takich rozterek egzystencjalnych, bo wiem, że nie ma na to przestrzeni.”

Małgorzata przyznała, że czasami, gdy z mężem muszą zająć się pracą pomaga jej w opiece nad dziećmi niania. Kobieta, którą zatrudniła Socha bardzo dobrze wpasowała się w rodzinę. Małgosia przyznała, że bardzo przywiązała się do kobiety i nie wyobraża sobie zmiany jej:

„Mamy naszą niezawodną nianię, która jest z nami całe lata. Ja jestem taką osobą, która bardzo przywiązuje się do ludzi i jak komuś zaufam i kogoś pokocham, to jesteśmy ze sobą na dobre.”

Co uważacie o wyznaniu Małgorzaty Sochy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry