Małgorzata Socha: [wiek, kariera, mąż, dzieci, Instagram]

14 grudnia 2020
Przez: : KS

Małgorzata Socha to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Kobieta może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Często pojawia się w produkcjach filmowych, a także serialach. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej kariery oraz życia prywatnego, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Małgorzata Socha: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 23 kwietnia 1980 roku, w związku z czym, na chwilę obecną ma 40 lat. Pochodzi z Warszawy, gdzie dorastała i ukończyła dwujęzyczne liceum ogólnokształcące. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Co ciekawe, jako nastolatka zespołu ,,Gawenda’’. Telewidzowie mają okazję oglądać ją również w reklamach telewizyjnych. Między innymi, pojawiła się w spocie salonu meblowego Agata.

Małgorzata Socha: kariera

Swoją przygodę zarówno z teatrem, jak i pracą na planie zaczęła jeszcze podczas studiów. Od tamtej pory, produkcje z udziałem Małgorzaty Sochy cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród widzów. Seriale, w których wystąpiła to między innymi ,,BrzydUla’’, ,,Na Wspólnej’’, ,,Przyjaciółki’’ oraz ,,Tylko miłość’’. Oprócz tego, występuje również w filmach pełnometrażowych. Dużą popularność przyniosły jej role w ,,Och Karol’’, ,,Jak poślubić milionera?’’ i ,,Śniadanie do łóżka’’. Kobieta wzięła również udział w jednej z edycji programu ,,Taniec z gwiazdami’’.

Małgorzata Socha: mąż

Niewątpliwie, Socha należy do grona celebrytek, które niechętnie zwierzają się ze swojego życia prywatnego publicznie. Wiadomo jednak, że w 2008 roku wyszła za mąż za Krzysztofa Wiśniewskiego. Co ciekawe, początek ich znajomości sięga jeszcze do czasów licealnych. W jednym z wywiadów, kobieta przyznała, iż była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także: Socha w markowych stylizacjach

Aktorka wraz ze swoim partnerem życiowym doczekała się trójki dzieci. Dla dwóch córek, rodzice wybrali imiona Barbara oraz Zofia. Natomiast najmłodszy syn został nazwany Stanisław.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maha (@malgosia_socha)

Małgorzata Socha: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @malgosia_socha. Na chwilę obecna, jej aktywność śledzi tam ponad 1 milion użytkowników.

Źródło: Instagram Małgorzaty Sochy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej