Małgosia Rozenek-Majdan pochwaliła się nowym butami za 800 złotych! Znaleźliśmy podobny model i to za 35 złotych.

2 sierpnia 2021
Przez: : K.M.

Małgosia Rozenek-Majdan zawsze potrafi zwrócić uwagę wszystkich tylko na siebie. Tym razem piękna gwiazda wybrała niezwykle sandałki Mystique Shoes. Ten model nie należy do najtańszych, ale bez obaw! Znaleźliśmy niemalże identyczne i to w niższej cenie.

Informacje o Małgosi

Małgosia Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Gwiazda prowadziła między innymi takie programy jak: Perfekcyjna Pani Domu, Piekielny hotel, Projekt Lady czy W dobrym stylu. Małgosia idealnie sprawdziła się także w roli pisarki. Wydała wiele książek, które w ekspresowym tempie stały się bestsellerami.

W życiu prywatnym gwiazda związana jest z Radosławem Majdanem. Bajeczny ślub pary odbył się we wrześniu 2016 roku. Małgosia i Radek w czerwcu ubiegłego roku przywitali na świecie swojego pierwszego potomka Henryka. Z poprzedniego małżeństwa Małgosia ma jeszcze dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Małgosia Rozenek-Majdan najpopularniejsza kobieta w Polsce
Małgosia Rozenek-Majdan najpopularniejsza kobieta w show-biznesie

Gwiazda w social mediach

Małgosia mimo ogromu pracy i obowiązków nie zapomina o swoich wiernych fanach. Na bieżąco prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie znajdziemy ją pod nazwą @m_rozenek. Gwiazda chętnie publikuje tam wiele zdjęć z życia codziennego i zawodowego oraz te dla fanek mody — zdjęcia stylizacji. Profil Małgosi to prawdziwa kopalnia modowych inspiracji.

Zobacz także: Małgosia Rozenek-Majdan w gorsetowej sukience znanej marki

Luksusowy zakup Małgosi

Swoim unikatowym zakupem od znanej marki Mystique Shoes Małgosia pochwaliła się na Instagramie. Mowa o skórzanych sandałkach w kolorze brązowym z licznymi kolorowymi paskami. Te paski zostały ozdobione kryształkami. Ten model to HIT tego sezonu! Obuwie kupimy w cenie 799 złotych w sklepie Moliera2. Bez obaw, podobny model w swojej ofercie posiada znany sklep internetowy Renee i to w cenie 35 złotych! Sandałki posiadają niemalże identyczne wiązania wokół kostki i są ozdobione zwierzęcym printem. Musicie je mieć!

Małgosia Rozenek-Majdan i jej obuwie za niecałe 800 złotych
Małgosia Rozenek-Majdan i jej modne sandałki

A Wam jak podoba się najnowszy zakup gwiazdy od luksusowej marki?

Źródło: Instagram Małgosi Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej