Małgosia Rozenek-Majdan w bikini marki „Hunza G”. Jego cena zwala z nóg

28 lipca 2021
Przez: : K.M.

Małgosia Rozenek-Majdan podbija Internet swoim najnowszym zdjęciem w stroju kąpielowym od marki Hunza G. Sprawdźcie, gdzie i w jakiej cenie go kupicie!

Kilka słów o Rozenek

Kto jest według was najbardziej rozpoznawalną celebrytką w Polsce? Odpowiedź może być tylko jedna. Bez dwóch zdań Małgosia Rozenek-Majdan! Rozenek to jedno z najpopularniejszych nazwisk w Polsce. Małgosia króluje nie tylko z telewizji, ale także w Internecie. Gwiazdę możemy kojarzyć z wielu programów m.in. Perfekcyjna Pani Domu, Projekt Lady, czy Azja Express. Celebrytka jest autorką wielu książek i poradników, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez czytelników. W życiu prywatnym Małgosia związana jest z byłym bramkarzem Radosławem Majdanem, z którym wychowuje trójkę dzieci. Stanisława, Tadeusza i Henryka.

Rozenek na Instagramie

Małgosia jest zdecydowanie królową Instagrama. Na bieżąco prowadzi swój profil, wrzucając różne fotki. Jak zdjęcia znajdziemy u gwiazdy? Oczywiście z życia codziennego, chwil spędzanych z rodziną, zza kulis programów czy fotki niesamowitych kreacji. I to właśnie te ostatnie są najchętniej oglądane przez fanki. Rozenek dawno udowodniła, że doskonale zna się na modzie i nie bez powodu dziennikarze okrzyknęli Ją Ikoną Stylu. Małgosia korzysta z usług najlepszych projektantów i domów mody, lecz często możemy ją podziwiać w ciuchach z sieciówek. Profil celebrytki to prawdziwa kopalnia modowych inspiracji. Więc jeśli szukacie pomysłu na nowy look, zdecydowanie zajrzyjcie na konto Małgosi. Na Instagramie znajdziecie Ją pod nazwą @m_rozenek.

Zobacz także: Małgosia Rozenek-Majdan w sukience własnego projektu

Modne bikini Małgosi

Niedawno na Instagramie Małgosia zaprezentowała się w modnym kostiumie kąpielowym od luksusowej marki Hunza G. Fioletowe bikini posiada top na jedno ramię oraz klasycznie wycięty dół. Strój wykonany został z wysokiej jakości szybkoschnącego materiału. Strój kąpielowy kupimy za niecałe 1900 złotych w sklepie Moliera2.

Rozenek w modnym bikini marki Hunza G za 1900 złotych
Rozenek w modnym bikini

A Wam jak podoba się Małgosia w stroju kąpielowym od znanej marki? Przeznaczylibyście taką kwotę na jego zakup?

Źródło: Instagram Małgosi Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej