Malik Montana zauroczony Mają Staśko? Złożył jej zaskakującą propozycję!

11 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Podczas konferencji przed 4. galą High League doszło do konfrontacji pomiędzy włodarzem gali Malikiem Montaną, a jedną z najpopularniejszych aktywistek w Polsce, Mają Staśko. Ku zaskoczeniu widzów, którzy spodziewali się krwawej jatki, rozmowa Malika i Mai przebiegała w spokojnej atmosferze, co więcej raper złożył zaskakującą propozycję Staśko! Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Maja Staśko na High League 4

Maja Staśko to nowa gwiazda, która zmierzy się w oktagonie podczas High League 4. Jej rywalką została Ewa Wyszatycka, znana internautom jako Mrs. Honey. Panie miały okazję poznać się i zamienić ze sobą kilka słów podczas konferencji przed kolejną galą. Jednak to nie na starcie dziewczyn wszyscy czekali. Z pewnością z większą niecierpliwością i zainteresowaniem wszyscy oczekiwali na konfrontację lewicowej aktywistki z włodarzem gali, Malikiem Montaną.

Montana zauroczony Mają Staśko?

Przypomnijmy, że konflikt pomiędzy raperem, a Mają Staśko trwa już od jakiegoś czasu. Aktywistka zarzuca Malikowi złe podejście do kobiet i wytyka mu, że jego teksty piosenek wypełnione są seksizmem.

Także podczas konferencji rozmowa z Mają tyczyła się jej poglądów i tego, co robi dla kobiet. Lewicowa aktywistka ponownie zwróciła uwagę na to, że twórczość Malika jest przepełniona seksizmem. Chociaż wielu oczekiwało mocnej konfrontacji ze strony Malika, włodarz nie dawał się sprowokować i bardzo spokojnie prowadził dialog z Mają.

Co więcej, w pewnym momencie, raper zaczął … podrywać zawodniczkę. Określił Staśko jako bardzo atrakcyjną kobietę i zaproponował jej… randkę!

“Jesteś atrakcyjna. Chciałbym się z tobą umówić, aby wszystko przegadać” – powiedział Montana.

Staśko jednak nie była zainteresowana spotkaniem z Montaną.

“Nie wyrażam na to zgody” – odpowiedziała aktywistka.

Malik jednak nie dawał za wygraną i wielokrotnie jeszcze podejmował temat spotkania z Mają.

Co więcej, podczas face to face Montana chciał także skonfrontować się ze Staśko, ta jednak szybko uciekła ze sceny.

Warto wspomnieć, że Staśko część swojej gaży z walki chce przekazać na cele charytatywne. Podejście Mai zaimponowało Malikowi, który zapewnił, że sam także dołoży 20 tysięcy na cel wybrany przez aktywistkę:

“Maju, bardzo mi się podoba, że część swojej gaży rozdysponujesz na cele charytatywne. Dlatego z mojej strony obiecuje, dorzuć ekstra bonus w przypadku twojej wygranej. Dołożę 20 tys. złotych na dowolnie wybrany przez ciebie cel”

4. gala High League odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice.

Źródło: YouTube, Instagram High League

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej